بیانیه قرارگاه شهید احمدی روشن در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی

بیانیه قرارگاه شهید احمدی روشن استان کردستان در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی منتشر شد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

إِنَّ اللّهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ 

 

تردیدی در تلخ بودنِ حادثه شهادت سردار نیست. اما تلخی، تنها یک وجه از شهادت سردار است. آن وجه دیگر، گشایشی‌ست که قرار است از پسِ این تلخ کامی روی دهد. ملتی که این تلخی را به جان می‌خرد، مقصود بزرگی دارد.

 

ترور سردار عزیزمان نشانی بود بر عجز دشمنان در برابر عزم مردانی که وقتی از اهدافشان سخن میگویند بر همگان روشن است که به آینده انقلاب و آرمان های آن باور حقیقی و عملی دارند وگرنه چه بسا گزافه گویانی که بانگ تحدی قناسشان گوش ملت را کر میکنند اما گویا بودنشان مفید تر مینماید برای دشمن تا نبودشان.

 

امروز نباید زیر آوارِ روایت‌های کاذب و صادق از حواشی حادثه گرفتار بمانیم.

 

و آنچه از آن خبری نیست «و اما بعد» باشد.

 

پس مرثیه سرایی برای تن سردار را وانهید و راه سردار را دریابید که کمین هایی بس مهلک تر و سهمگین تر در پیش پای ملت ایران گذاشته اند. در مملکتی که بخاطر بی لیاقتی مسئولینش محل جولان خائنین و جواسیسی شده که سر انجامش از دست دادن سردار عزیزمان شد؛ همان مسئولین قصد دارند با قرار دادن اطلاعات اقتصادی کشور در اختیار همان قاتلین سردار، اقتصاد کشور را به مسلخ بکشانند که این چیزی نیست بجز پایمال شدن خون سردار عزیزمان و تصویب این لایحه بودجه معیوب و پر ایراد اگر اتفاق بیافتد انقلاب را ناگزیر به پذیرش این معاهدات استعماری خواهد کرد.

 

خطاب به تمام کسانی که دست اندر کار این وقایع هستند صریح میگوئیم: دیدارمان را نخواهیم گذاشت تا قیامت طول بکشد و بدانند از امروز با هزاران سلیمانی که ققنوس وار برخواهند خواست روبرو خواهند بود.

 

و اما خطاب به ملت عزیز ایران میگوئیم که فریب اشک تمساح و استکبار ستیزی بدقواره عده ای را نخورند که اینها هم پیوست همان کدخدا باوری سابق است و در عرصه عمل به همان خواهد انجامید.

 

انشالله خداوند این انقلاب را از گزند دشمنان و منافقان مصون دارد.

 

والسلام علی من اتبع الهدی

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار