بیانیه بسبج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان یزد؛

اراده‌ای قوی تر از قبل در مقابله با شیطان بزرگ

این شهادت باعث شد ملت های منطقه، اراده‌ای قوی تر از قبل در مقابله با شیطان بزرگ پیدا کرده و عزمی مستحکم و بیش از پیش در راه ایثار و شهادت و محور مقاومت بدست آورند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان یزد در پی شهادت سردار آسمانی حاج قاسم سلیمانی به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
 
اِنا لله وَانا اِلَیهِ راجِعون
 
پایان ماموریت بسیجی شهادت است.
 
 ولَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ  عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُون(آیه ۱۶۹ سوره آل عمران)
هرگز نپندارید که شهیدان راه خدا مرده اند، بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان روزی داده می شوند.
 
شهادت مالک اشتر سپاه اسلام و انقلاب سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی مهندس جانشین فرماندهی نیروهای حشد الشعبی عراق بدست امریکای متجاوز و شیطان صفت، قلوب تمامی مردم ایران و عراق و تمامی حق طلبان جهان را جریحه دار کرد و داغی را بر دل همگان باقی گذاشت.
 
این شهادت باعث شد ملت های منطقه، اراده‌ای قوی تر از قبل در مقابله با شیطان بزرگ پیدا کرده و عزمی مستحکم و بیش از پیش در راه ایثار و شهادت و محور مقاومت بدست آورند.همچنین شهادت این سردار رشید اسلام  فرهنگ ایستادگی در برابر جریان کفر و استکبار جهانی را شعله‌ور تر ساخت و دفاع از ارزش های اسلامی را سرلوحه کار خود قرار داد.
 
جنایت دیگری توسط آمریکای خبیث صورت گرفت که در پی آن سردار بزرگ اسلام به دیدار حق تعالی شتافت و به آرزوی خود یعنی شهادت رسید.در کارنامه‌ی سیاه ایالت متحده آمریکا، سابقه این جنایت ها  به طور آشکارا مشهود می باشد .آمریکایی‌ها با حمایت از گروه‌های تروریستی در منطقه و جهان و اقدام به همکاری با این جریان‌های افراطی نشان داده‌اند که همیشه و در هر موقعیتی از این جریان‌ها و گروه‌ها بهره برده اند و جنایات هولناکی را در مقابل چشم همگان رقم زده اند.
 
دلاور مردانی هم چون حاج قاسم سلیمانی در این سرزمین کم نیستند و در هر لحظه، آماده به میدان آمدن هستند. سردار سلیمانی با پاسداری از ارمان های انقلاب و اسلام در خارج از مرز های این سرزمین نقشه کسانی که می خواستند لکه ننگی را به این عرصه وارد کنند را خنثی ساخته و در مقابل آن ایستادند و جان خود را فدا کردند و به مقام شهادت نائل آمدند.
 
بی شک این جنایت بی شرمانه  که سند محکمی بر اقدام وحشیانه شیطان بزرگ، آمریکای خون‌خوار و حمایت همه جانبه از تروریست‌ها در منطقه و عراق است، به شکل قاطعانه پاسخ داده می شود و انتقام این خون پاک به ناحق ریخته شده از تمامی عاملین و مرتکبین گرفته خواهد شد و به فرموده مقام معظم رهبری انتقام سختی در انتظار جنایتکاران این حادثه خواهد بود.
 
در پایان بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی و خبیثانه نیرو‌های آمریکایی در به شهادت رساندن سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی، این شهادت مظلومانه را به رهبر معظم   انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا، نیروهای مسلح بخصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ملت شهادت طلب و فداکار ایران و خانواده بزرگوار ایشان و نیروهای مقاومت اسلامی و جامعه فرهنگیان خصوصا جامعه فرهنگیان استان یزد و دانشجو معلمان معزز تبریک و تسلیت عرض می نماید. 
 
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار