بیانیه بسیج دانشجویی شهرستانهای بافت، رابر و ارزوئیه در پی شهادت مظلومانه افتخار این دیار و جهان اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

همین روحیه مقاومت جهادی و الهام‌ بخش سردار سپاه اسلام بود که بغض و کینه او را در دل شیطان بزرگ و اسرائیلِ نامشروع کاشت

مالک اشتر علی زمان و سردار بزرگ سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی، بامداد دیروز در جوار علییّن و ارواح مقدسه شهیدان کربلا و حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام آرام گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بیانیه بسیج دانشجویی شهرستانهای بافت، رابر و ارزوئیه در پی شهادت مظلومانه افتخار این دیار و جهان اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین...
مالک اشتر علی زمان و سردار بزرگ سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی، بامداد امروز در جوار علییّن و ارواح مقدسه شهیدان کربلا و حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام آرام گرفت.
شهید سرافراز امت اسلام، عمر پربرکت خود را در راه دفاع از اسلام، انقلاب و مظلومان در ایران و کشورهای منطقه گذراند و پس از عمری مجاهدت خالصانه، توسط اشقیاء و اشرار زمان به مقام والای شهادت نائل آمد و به جرگه شهدای مظلوم ترور پیوست.
محور پرافتخار مقاومت، مدیون رشادت‌ها و فداکاری‌های شبانه‌روزی شهید سلیمانی است. ایشان نسلی معتقد و متعهد از جوانان رزمنده مؤمن و انقلابی در ایران، عراق، سوریه، یمن و لبنان را پرورش داد که با اتکا به روح جهاد و مقاومت و اسلام اصیل در مقابل استعمار و استکبار و زیاده‌گویی قدرت‌های بیگانه و تروریست‌های منحرف و سیه‌دل  تکفیری داعش ایستادند.
همین روحیه مقاومت، جهادی و الهام‌بخش سردار سپاه اسلام بود که بغض و کینه او را در دل شیطان بزرگ و اسرائیلِ نامشروع کاشت که بارها او را به ترور و حذف تهدید کرده بود. غافل از اینکه شهادت مسیری بود که سلیمانی‌ها و مغنیه‌ها و ابومهدی‌ها، آن را سعادت دنیا و آخرت خود می‌دانند و به فرموده خود شهید در کوهها و دشتها در پی دست یابی به این فیض عظیم بوده اند.
ما دانشجویان شهرستانهای بافت ، رابر  و ارزوئیه شهادت این مجاهد را محضر ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و نائب برحقشان حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای مدظله العالی و خانواده معظم شهید سلیمانی و همه دوستداران و همشهریان این شهید والا مقام تبریک و تسلیت عرض نموده و خواستار پاسخ کوبنده مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی  با عاملان  و قاتلان این جنایت بزرگ علی الخصوص شیطان بزرگ آمریکا و ایادی وابسته به آن  هستیم.
و اعلام میداریم که تا آخرین قطره خون خود  راه این شهید عزیز که همان  راه سید وسالارشهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام است را  با تمام قدرت ادامه داده و لحظه ای در راه آرمانها و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی سست نخواهیم شد. و ان شا الله در آینده ای نزدیک بنا به فرموده نائب امام زمان امام خامنه ای عزیز پیروزی قطعی از آن  مجاهدان راه حق است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار