دیدار سردار جعفری از نمایشگاه کارآفرینی میدون

سردار محمدعلی جعفری، از نمایشگاه کارآفرینی میدون دیدار کرد و در جریان محصولات ارایه شده در این نمایشگاه قرار گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / سردار سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز، پنجشنبه، 12 دی ماه 1398 از نخستین نمایشگاه کارآفرینی مسابقه میدون که در مجتمع 13 آبان برپاست، دیدار کرد. وی در دیدار از غرفه هایی که محصولات و خدمات ایرانی را عرضه می کردند، دیدار کرد و در جریان فعالیت های این غرفه ها قرار گرفت.

سردار جعفری در دیدار ازغرفه «نالینو»، که تولید کننده قابلمه های همه کاره چندی است، از نحوه مارکتینگ و بازریابی این محصول پرسید. مسئول این غرفه در این باره توضیح داد: قابلمه های چدنی نالینو به بهای یک و نیم میلیون تومان عرضه می شود و با آن که پیش از اجرای برنامه میدون عرضه شده بود اما پس ازپخش این برنامه توانست به خوبی به جامعه ایران معرفی شود و مورد توجه مصرف کنندگان ایرانی قرار گیرد.

ماهد، دیگر غرفه ای بود که سردار جعفری از آن بازدید کرد. این غرفه  که در آن محصولات اثرگذار در سبک زندگی ایرانی مثل تنور خانگی پخت نان روی گاز خانگی عرضه شده است، مورد استقبال سردار جعفری قرار گرفت. مسئول این غرفه اظهار کرد که این محصول پک آموزش به کودکان را هم دارد که این موضوع مورد توجه سردار جعفری قرار گرفت.

فرمانده سابق سپاه پاسداران از راهروی آخر که غرفه های بیمه و صندوق امید برپا بودند نیز دیدار کرد. همچنین در دیدار از غرفه عرضه کننده یک موتور برقی که در پی سرمایه گذار بودند، گفت که سرمایه گذارانی در شیراز در این زمینه حضور دارند. همچنین امکان هماهنگی با سپاه برای تولید و عرضه این محصول وجود دارد.

دیدار از کسب و کارهای روستایی آخرین بخش این دیار بود که بسیار مورد توجه سردار جعفری قرار گرفت.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار