بیانیه:

دولت محترم جمهوری اسلامی ایران دندان طمع ارتباط با آمریکا را کنده و اگر احیانا فردی به طور اتفاقی با مقامات آمریکایی دست داده است فورا دست خود را تطهیر نماید

یانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری در محکومیت به شهادت رساندن سردار سپهبد قاسم سلیمانی منتشر شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری در محکومیت به شهادت رساندن سردار سپهبد قاسم سلیمانی منتشر شد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

 

 

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

 

 

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.
 
 
 
امروز و با گذشت چهل و یک سال از انقلاب شکوهمند اسلامی، دشمنان اسلام چنان رعب و وحشتی در دلشان جای گرفته که از هیچ اقدام تروریستی علیه درخت تناور انقلاب مضایقه نمیکنند.
 
 
آنانکه هیچگاه نتوانستند و نخواستند سر بلندی امت اسلامی را ببینند و پیروزی های جبهه ی مقاومت را تاب بیاورند،دست به شنیع ترین اعمال میزنند و در حمله ای سراسر تروریستی فرمانده ی دلاور نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حاج قاسم سلیمانی و همرزم غیورش ابومهدی المهندس را به شهادت میرسانند.
 
 
 
 
 
دشمنان امت اسلامی اساسا از باور ما میتوانیم و عزم بلند مردان خدا جهت خواتکایی روزافزون هراس دارند و دست به ترور این تفکر میزنند در حالی که برای روی کار آمدن افراد خودفروخته و واداده میلیون ها دلار در کشور های منطقه خرج میکنند.
 
 
 
 
موج بیداری اسلامی و مقاومت مردمی منطقه ی غرب آسیا و بلکه کل آزادیخواهان جهان که با مجاهدت های فراوان سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس به راه افتاده است هرگز رو به آرامی نخواهد رفت و تلاطم این دریای خروشان بزودی جهانخواران و شیاطین بزرگ و در راس همه ی آنها آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی کودک کش را در خود غرق مینماید.
 
 
 
 
اما انتظارات جوانان و دانشجویان بسیجی استان چهارمحال و بختیاری از تمامی مقامات کشوری و لشگری اینست که با تمام وجود مقابل استکبار جهانی ایستادگی کنند و ریشه ی تروریسم در منطقه را با ازاله کردن پایگاه های تروریستی آمریکایی در منطقه بخشکانند.
 
 
 
 
همچنین انتظار میرود دولت محترم جمهوری اسلامی ایران دندان طمع ارتباط با آمریکا را کنده و اگر احیانا فردی به طور اتفاقی با مقامات آمریکایی دست داده است فورا دست خود را تطهیر نماید.
ما دانشجویان و جوانان این مرز و بوم آمادگی کامل خود را جهت مقابله ی حداکثری با خباثت های تروریست بالذات، آمریکای جانی، چه با جوهر چه با قطرات خون خود اعلام میداریم.
 
 
 
 
حال که جهانخواران شمشیر خود را از رو بسته اند،دیگر سکوت جایز نیست و ما هر چه فریاد داریم بر سر آمریکا میزنیم.
 
 
 
 
آمریکایی ها بدانند در آینده ای نزدیک با انتقامی سخت ودردناک پاسخ درخوری از سوی ما دریافت خواهند کرد و ان شاءالله ، با سرنگونی نظام سلطه و به دنبال آن طلوع خورشید امامت از سوی سرزمین حجاز پایانی ننگین بر سلطه ی کثیف و خون آلود آنان رقم خواهد خورد.
 
 
 
 
 
نصر من الله و فتح قریب و بشر المومنین  
 
 
 
 
 
 
شورای تبیین مواضع استان چهارمحال و بختیاری
 
 
 
 
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار