بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان:

پاسخ به عاملان این جنایت نه سیلی و نه مشت بلکه محو سگان آمریکایی و اسرائیلی در منطقه خواهد بود

بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان: عاملان این جنایت و در راس آن ها آمریکا و رژیم صهیونیستی بداند، نه سیلی و نه مشت بلکه پاسخ این جنایت، به فضل الهی محو سگان آمریکایی و اسرائیلی در منطقه خواهد بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان، بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان پیرو شهادت سردار سرافراز اسلام قاسم سلیمانی بیانیه ای را صادر کرد که در راهپیمایی عزاداران شهرستان سمنان قرائت گردید. متن این بیانیه به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

برخی از آن مؤمنان، بزرگ مردانی هستند که به عهد و پیمانی که با خدا بستند کاملا وفا کردند، پس برخی پیمان خویش گزاردند و برخی به انتظار ( شهادت) مقاومت کرده و هیچ عهد خود را تغییر ندادند.

 

با سلام و صلوات محضر امام زمان ارواحنا فدا و نائب برحقش امام خامنه ای و با درود برملت شریف شهرستان سمنان،شهادت سردار دل ها، مالک اشتر علی،  کابوس استکبار، سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی و مجاهد گرانقدر و والامقام شهید ابو مهدی المهندس  را به محضر امام عصر عج ومقام معظم رهبری تبریک و به آحاد مسلمین جهان تسلیت میگوییم.

شهید حاج قاسم سلیمانی، نمونه بارزتربیت مکتب انقلاب و الگوی کامل ولایتمداری و شهادت طلبی درنقش یک مجاهد بود. شهادت حاج قاسم سلیمانی کام مارا تلخ اما انگیزه ما جوانان انقلابی را در مسیر مبارزه با استکبار افزایش خواهد داد. آمریکای بزدل با شهادت سردار رشید اسلام و چند تن از مجاهدین اسلام بار دیگر ضعف و ترس خود را به عموم جهان نشان داد و با این جنایت به تمامی جهانیان خوی استکباری خود را نشان داد.

عاملان این جنایت و در راس آن ها آمریکا و رژیم صهیونیستی بداند، نه سیلی و نه مشت بلکه پاسخ این جنایت، به فضل الهی محو سگان آمریکایی و اسرائیلی در منطقه خواهد بود.

ترامپ احمق، بدان ملت ما با شهادت قاسم سلیمانی ها بیدار تر و بصیر تر میشود.بدان جمهوری اسلامی ایران قاسم سلیمانی هایی تربیت کرده است که با شهادت هرکدام از آن ها با خونشان دیگری رشد پیدا خواهد کرد و کابوس شما خواهد بود.

هم آمریکا بداند، هم سگ نگهبانش اسراِئیل بداند ، هم رژیم کودک کش سعودی بداند، ما جوانان انقلابی و بسیجی، مشتاق تر از همیشه با اذن مقام عظمای ولایت، لباس های رزم خود را آماده نگه داشته و تنها منتظر اشاره ای از فرمانده کل قوا هستیم تا زمین را از شر شما جنایتکاران پلید محو کنیم.

شهادت حاج قاسم سلیمانی طول عمر محدود 25 ساله اسرائیل را بدون شک کوتاه خواهد کرد و آمریکا و اسرائیل بداند ازین پس شاهد خروش ملیون ها قاسم سلیمانی ها در سراسر جهان خواهد بود که خواب را از چشمان شما خواهند گرفت.

ما جوانان انقلابی با تمام توان و تا پای جان خود درراه انقلاب ، نظام جمهوری اسلامی ایران و در راه دفاع از مظلومین و مبارزه با ظلم و استکبار مبارزه خواهیم کرد و به فضل الهی در این مسیر چه شهادت و چه فتح عاقبت شیرینی خواهد بود.

شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی ، مسیر امت واحده اسلام و و مقاومت اسلامی را همچون مهتابی پرنور تر کرد و با شهادت خود فتنه های آمریکایی را بر همگان آشکار ساخت.

امت واحده اسلام وجریان مقاومت بر پایه صلح و وحدت بنا شده است اما هیچگاه اسلام و انقلاب اسلامی هم مسیر با طاغوت و استکبار جهانی نخواهد شد ونبرد حق علیه باطل تا پیروزی ادامه خواهد داشت.

اما سخن اخربا مسئولین و مدیران، عزیزان بدانید شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در راه دفاع از مظلومین و مبارزه با استکبار به درجه رفیع شهادت نایل گشت فلذا ریاست محترم جمهور دکتر روحانی، خنده از لب بردارید، دست هایتان را بکشید و تبدیل به مشت کنید، صداهای ارام و متزلزل خود در مذاکرات را تبدیل به فریاد کنید و بر سر آمریکا فریاد بکشید و پاسخ بدهید. نمایندگان محترم مجلس، از خواب بیدار شوید، دست از cft بردارید وجدان خود را قاضی کنید و و بشنوید ، "سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی به درجع رفیع شهادت نائل گشت.

 

والاسلام علیکم ورحمه الله و برکاه

 

 

 

 

ارسال نظر


captcha
ویژه ها
آخرین اخبار