مریم عابد زیدی دبیر جشواره

جشنواره بانوی تراز انقلابی ویژه دانشجویان دختر 27 بهمن 98 در مازندران برگزار می شود

دبیر جشنواره بانوی تراز انقلابی : تبیین ملموس ویژگی‌های حضرت زهرا سلام الله علی‌ها برای دختران و زنان، تبیین الگوی بانوی انقلابی و کمک به بازیابی هویت حقیقی زن مسلمان از نتایج و پیامد‌های مورد انتظار اجرای این برنامه است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مریم عابد زیدی، دبیر جشنواره دختر تراز انقلابی در خصوص این جشنواره گفت: این جشنواره با ۵ هدف مهم از قبیل، توانمند سازی زنان در عرصه‌های سبک زندگی، عفاف و حجاب، پاسخ به سوالات و شبهات دانشجویان در مسائل زنان، تبیین هویت فعلی زن مسلمان در اجتماع و برگرداندن هویت واقعی به او، شناخت ابعاد شخصیتی حضرت زهرا سلام الله علی‌ها در همه ابعاد زندگی و تبیین نگاه اسلام و غرب به زن برگزار می‌شود.


دبیر جشنواره دختر تراز انقلابی افزود: تبیین ملموس ویژگی‌های حضرت زهرا سلام الله علی‌ها برای دختران و زنان، تبیین الگوی بانوی انقلابی و کمک به بازیابی هویت حقیقی زن مسلمان از نتایج و پیامد‌های مورد انتظار اجرای این برنامه است.

وی در خصوص بخش‌های مسابقه جشنواره بانوی تراز انقلابی گفت: هنر‌های تجسمی، ادبیات، ادبیات نمایشی، فیلم صدثانیه ای، انیمیشن، موشن گرافی، فیلم سوژه موبایلی، پادکست و مقاله نویسی از بخش‌های این جشنواره هستند.

عابدزیدی در ارتباط با شرایط شرکت در مسابقات جشنواره بانوی تراز انقلابی نیز اضافه کرد: داشتن شماره دانشجویی برای شرکت در جشنواره الزامیست. آثار می‌بایست بر روی DVD دریافت و به دبیرخانه ارسال شود و به هنگام دریافت آثار فرم شرکت در مسابقه که شامل اطلاعات فردی کامل دانشجو است تکمیل و دریافت شود. شرکت برای عموم دانشجویان دختر نیز آزاد است.

دبیر جشنواره دختر تراز انقلابی شرایط شرکت در بخش مقاله نویسی را اینگونه مطرح کرد و افزود: تعداد صفحات مقالات حداکثر ۱۵ صفحه باشد. تایپ با فونت ۱۴ نازنین باشد به آثار دستنویس ترتیب اثر داده نخواهد شد و ارسال DVD محتوا نیز الزامی است.


به گفته وی مهلت ارسال آثار تا30دی ماه ، داوری از 1الی 25 بهمن و در 27 بهمن 98 به همت ناحیه بسیج دانشجویی مازندران در این استان جشواره بانوی تراز  برگزار خواهد شد. همچنین به نفرات برتر جشنواره نیز جوایز ارزنده اهداء خواهد شد.

ارسال نظر


captcha