مشکل کنونی اقتصاد ایران نتیجه فتنه سال 88 است/ انقلابی خود را فدای نظام و غیرانقلاب هم نظام را فدای خود و خانواده اش می کند!

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: قطع به یقین اگر آمریکا با همدستی نیروهای داخلی موفق نشده بود فتنه 88 را رقم بزند و 8 ماه فتنه گری کنند اکنون ایران مشکل اقتصادی نداشت و «مطمئناً مشکل کنونی اقتصاد ایران نتیجه فتنه سال 88 است».


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /حمیدرضا حاجی بابایی صبح امروز در مراسم گرامیداشت 9 دی در جمع مردم سنندج با اشاره به درک درستی از بصیرت، عنوان کرد: کسی ممکن است نماز شب بخواند، کتاب های مختلف مطالعه کند اما بصیرت نداشته باشد!

 

وی افزود: حرفهایی که می خواهم در ادامه بیان کنم ربطی به این دولت و آن دولت ندارد؛ حرفهای من به نظام مربوط می شود و نباید از آن برداشت سیاسی شود.

 

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت بصیرت گفت: نیروهای آگاه و بصیر باعث ایجاد امنیت می شوند و همچنانکه رهبر انقلاب در کتابی عنوان کرده اند، پایه امنیت آمریکا در آینده، نیروهای بصیر تشکیل خواهند داد.

 

حاجی بابایی گفت: 9 دی روز بصیرت است؛ روزی که که سیل مردم علم و نماز خود را با بصیرت نشان دادند و روزی بود که مرفهین بی درد و احزاب سیاسی می خواستند از آن بهره برداری سیاسی کنند.

 

وی همچنین با اشاره به اعتراضات آبان ماه امسال در خصوص مسئله بنزین ادامه داد: مردم صادقانه به نوع تصمیم گرفته شده در کشور اعتراض داشتند اما گروهی غیرمردم بر این اعتراضات سوار شدند و خواستند انچه که برایشان تعیین تکلیف شده بود اجرا کنند اما رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با بصیرت میدان داری کردند و مردم هم به تبعیت از ایشان  صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند «اما همچنان معترض تصمیم یک شبه دولت در خصوص بنزین هستند».

 

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه 9 دی روز آزمایش انسانهای بصیر در مقابل فتنه است، ادامه داد: در سال 88 کشورهای بزرگ دنیا در مقابل حضور 48 میلیونی مردم در پای صندوقهای رأی شگفت زده شده و 48 ساعت سکوت کردند چون این حضور را عامل تضمین اقتصاد، امنیت و ابرقدرتی ایران در منطقه می دانستند.

 

وی افزود: اما به یکباره فتنه ای داخلی شکل گرفت و این پیروزی بزرگ به یک شکست بزرگتر مبدل شد؛ قطع به یقین اگر آمریکا با همدستی نیروهای داخلی موفق نشده بود فتنه 88 را رقم بزند و 8 ماه فتنه گری کنند اکنون ایران مشکل اقتصادی نداشت و «مطمئناً مشکل کنونی اقتصاد ایران نتیجه فتنه سال 88 است».

 

حاجی بابایی با این تعبیر که «فتنه گران در سال 88 در را باز و دشمن را وارد قلعه انقلاب کردند» بیان کرد: فتنه 88 به دشمن اجازه داد که ایران را تحریم و تضعیف کند.

 

وی حضور در مراسم 9 دی را اعتراض به مجلس و دولت عنوان کرد و گفت: مردمی که در مراسم 9 دی حضور می یابند از این دو قوه مطالبه گری دارند.

 

وی با اشاره به اینکه رمز پیروزی انقلاب اسلامی انقلابی گری است، اظهار کرد: امام خمینی (ره) با انقلابی گری توانست بر ظلم شاهنشاهی پیروز شود؛ انقلابی که هیچ فرقی بین یک تهرانی با دیگر شهرستانها و یک شیعه با سنی قائل نیست و همه باید به یک اندازه از انقلاب برخوردار شوند.

 

وزیر سابق آموزش و پرورش ادامه داد: برخی ها معنای انقلابی گری را درک نکرده اند؛ اینکه با اسلحه «ام یک» در مقابل تانکهای صدام ایستادیم انقلابی گری است؛ اینکه مردان، زنان و کودکان ما در مقابل 8 سال وحشیگری رژیم بعث پا پس نکشیدند و مقاومت کردند انقلابی گری است؛ اینکه کشتی انگلیسی را توقیف کردیم و پهپاد آمریکایی را در خلیج فارس سرنگون کردیم انقلابی گری است.

 

وی معنای غیرانقلابی بودن را نیز اینگونه تعبیر کرد: به واقع اشرافیگری و اقتصاد ویران و شکست خورده غیرانقلابی گری است. وی افزود: «انقلاب کردیم که اقتصاد اسلامی داشته باشیم اما اکنون اقتصاد لیبرالی کمر انقلاب را شکسته است»!

 

حاجی بابایی گفت: هر آنچه که از عزت و اقتدار در این کشور داریم مال پیامبر(ص)، قرآن و اسلام است و هر آنچه نداریم و هرچه نامردی و ناراستی و کژی و پلیدی است نتیجه تلاش برای ارتباط با آمریکا است.

 

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نباید در دو اسفند به کسی رأی داد که در چهل سال گذشته به دنبال رانت و فساد بوده است؛ مجلس در رأس امور است و باید جلوی کاستی ها  را بگیرد.

 

حاجی بابایی با اشاره به اهمیت تشکیل یک مجلس انقلابی، گفت: مجلس انقلابی باید 146 نماینده اکثریت داشته باشد و نمایندگان آن به هیچ شخصی وابسته و وامدار نباشند.

 

وی گفت: من خجالت می کشم یک بازنشسته با سی سال سابقه کار اکنون دو میلیون تومان حقوق می گیرد و یک اشرافزاده در این مملکت ماهانه 50 میلیون تومان حقوق دریافت می کند. وی افزود: اینها مطالبه گام دوم انقلاب هستند؛ اینها مطالبه رهبری هستند و مدام بر عدالت تأکید دارند.

 

وزیر سابق آموزش و پرورش بیان کرد: بحث ما در ایران اصولگرایی و اصلاح طلبی نیست و هرکس بر روی آنها مانور دهد به شهدا ظلم کرده است؛ بحث ما تفکر انقلابی است و نباید اجازه داد در کشور طبقه اشرافیگری شکل گیرد.

 

حاجی بابایی عنوان کرد: البته رانت خواری در یک تفکر و اندیشه خلاصه نمی شود و ما از مواضع قوه قضائیه در خصوص برخورد با مفسدان و رانت خواران قدردانی می کنیم اما مردم منتظر هستند بدون هیچ چشمداشتی با مفسدین برخورد شود و شهرت و خانواده متخلف بر اجرای احکام تأثیر نگذارد!

 

حاجی بابایی گفت: در روز قیامت از یک مسئول فقط در خصوص نماز و روزه سوال نمی کنند؛ مسئولیت در ایران یعنی نماینده بیش از 200 هزار شهید در خون خفته و نماینده 80 میلیون نفر بودن!

 

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: مردم ایران نجیب ترین مردمان دنیا هستند چون مشکلات و گرانی را تحمل کرده اند اما نباید بی تدبیری را قبول کنند و اجازه بدهند ناجوانمردانه مشکلات کشور را به گردن رهبری بیندازند.

 

وی با بیان اینکه غده های سرطانی اشرافیگری و اختلاس باید در ایران خشکانده شوند، گفت: انقلابی یعنی اینکه فرد خود را فدای نظام و غیرانقلابی هم یعنی اینکه فرد نظام را فدای خود و خانواده اش می کند.

 

حاجی بابایی ادامه داد: برخی ها می گویند ترامپ دیوانه است بله او دیوانه دفاع از منافع امریکا و دشمنی با ایران است؛ «در حقیقت دیوانه کسی است که روی خون شهدا بنشیند و اختلاس کند، دیوانه کسی است که به ترامپ دیوانه دل ببندد، دیوانه کسی است که به فکر معیشت مردم نیست»!

 

وی با بیان اینکه ایستادگی مردم ایران در مقابل دشمنان همراه با سختی است و مردم با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته اند، گفت: دشمنی آمریکا با اسلام و قرآن است و می گوید اینها را کنار بگذارید و اتم هم داشته باشید اما ما از اعتقادات خود دست نمی کشیم و تا آخر پای نظام، انقلاب، رهبری، آزادگی و شرافتمندی می ایستیم.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار