منتشر شد

بیانیه بسیج دانشجویی استان به مناسبت هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت

بیانیه بسیج دانشجویی استان به مناسبت هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت منتشر شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بیانیه بسیج دانشجویی استان به مناسبت هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت منتشر شد.

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم
 
 
بصیرت یعنی اینکه بدانیم شمری که سر از امام حسین(ع) برید همان جانباز صفین است که تا مرز شهادت پیش رفت.
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
 
 
 
حضور عاشورایی آحاد مردم ولایتمدار و انقلابی بویژه دانشجویان در راهپیمایی هشتم دی ماه 88 استان نقطه عطفی در تاریخ این مرز و بوم و برگ زریّن دیگری در افتخارات استان به حساب می آید.
بی شک بزرگداشت ۹دی متعلق به یک گروه و جریان خاص نیست، همچنان که خلق حماسه نهم دی ۸۸ هم متعلق به هیچ گروه و جریان و تشکل و حزب خاصی نبوده و نیست.
حماسه ۹دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت ما دانشجویانی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده ایم و با صدای رسا اعلام کردیم که اگر دشمن در برابر دین بایستد در کنار مردم و در برابر تمام دنیای آنها خواهیم ایستاد.
 
 
 
 
آری. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی دانشجویان ولایتمدار در کنار مردم همیشه در صحنه استان، حماسه ای دیگر آفریدند و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساختند و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساختند.
 
 
 
 
در دهمین سالگرد حماسه ماندگار و تاریخی ۹ دی، عظمت آن حماسه عظیم و باشکوه بیش از پیش بر همگان آشکار شده و اکنون باید به بازخوانی علل و عوامل، زمینه‌ها، آثار و پیامدها و پیام‌های آن، بیش از گذشته پرداخت تا روح آن حماسه برای همیشه در دل‌ها و اذهان، زنده و جاودان بماند. لازم است در این روز تاریخی دولتمردان قدردان مردم شریف ایران باشند و کمکی به بهبود وضعیت معشیتی مردم بکنند.
 
 
 
 
دانشجویان بسیجی استان چهارمحال و بختیاری ضمن گرامیداشت هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت و دهمین سالروز حماسه یوم الله ۹دی، از تمامی جوانان و دانشجویان و عموم مردم بصیر و عاشورایی استان دعوت می کنند تا با مشارکت گسترده در مراسم مختلف بزرگداشت این روز به یاد ماندنی، وحدت و انسجام و پیوند خود به انقلاب و ولایت را بار دیگر در مقابل چشم جهانیان به نمایش گذارند تا بیش از پیش امیدبخش ملت‌های مسلمان خط مقدم بیداری اسلامی در ادامه مقاومتشان برابر نظام سلطه جهانی باشند.
 
 
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان
چهارمحال و بختیاری
 
 
 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار