در فتنه ٨٨ دشمن با همه توان به میدان آمده بود

٩ دی ٨٨ اوج همراهی امت با امامشان در بهم پیچیدن نسخه فتنه گران

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان به نمایندگی از آحاد دانشجویان مؤمن انقلابی استان اعلام می دارد با تمام توان در مقابل دشمنان خارجی و پیاده نظام داخلی آنان و در مقابل هجوم ناکثین،قاسطین و مارقین علیه انقلاب اسلامی خواهد ایستاد و از تمام آنچه دارد خواهد گذشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به مناسبت فرارسیدن ٩ دی ماه، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان بیانیه ای صادر کرد. متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب اسلامی ایران در چهار دهه حضور پر افتخار خود در عرصه های مختلف، پستی ها و بلندی های بسیاری را پشت سر نهاده است.  مستکبرین عالم برای به زانو درآوردن این انقلاب از هیچ تلاش و کوششی مضایقه نکرده اند. روزی با تحریک برخی اقوام سعی در ایجاد ناامنی در کشور را داشتند و روز دیگر با برنامه ریزی برای کودتا و در ایامی با جنگ سخت نظامی و حمایت بی قید و شرط  از صدام سعی در به زانو درآوردن این انقلاب را داشته اند. اما در میان حوادث گوناگون پس از انقلاب کمتر واقعه ای همچون فتنه سال 88 را می توان یافت که دشمنان این کشور با همه توان  خود به میدان آمده و بسیاری  را به  اشتباه  در تحلیل دچار کنند . فتنه ای که نطفه آن  بسیار پیش تر از  برگزاری انتخابات و با تشکیک در عملکرد نهاد های رسمی بسته شده بود و هیزم  آن توسط بیگانگان تهیه و توسط عوامل داخلی وابسته به بیگانگان  شعله ور و توسط برخی به ظاهر خودی ها در این آتش دمیده شد و چه سخت فتنه ای بود و چه اتحادی بین شیاطین بر راه باطل خویش، که ابتدای آن تشکیک در سلامت انتخابات و انتهای آن تلاش برای براندازی اصل نظام بود. 
فتنه ای تمام عیار و برنامه ریزی شده و حساب شده براساس عقل مادی گرا...
اما از آنجا که ولی فقیه زمان امام خامنه ای عزیز که از عمق جان  ، دل در گرو وعده های لایتغیر الهی داشت  را نشناختند در نیل به اهداف شوم خود ناکام ماندند.
در ایام غبار آلود فتنه که تشخیص سره از ناسره و دوست از دشمن بسیار دشوار بود،امام المسلمین قدم به قدم امت را از پس گردنه های هولناک راهبری کرد و به منزل مقصود رساند. 9 دی ماه 88 اوج همراهی امت با امامشان بود و مردم بصیر ایران اسلامی در پاسخ به ندای هل من ناصر امام خود پا به میدان نهادند و نسخه ماه ها فتنه گری فتنه گران و سالها برنامه ریزی دشمنان خارجی و عقبه داخلی آنها را پیچیدند.
امروز و در آستانه ی عبور انقلاب اسلامی از پیچ تاریخی، فتنه ها فزونی یافته و دشمن با طراحی و اجرای جنگ های مرکب که توأمان در قالب های نیمه سخت و نرم،عرصه های اقتصادی،فرهنگی،اجتماعی و امنیتی را در بر گرفته،در صدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی است.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان به نمایندگی از  آحاد دانشجویان مؤمن انقلابی استان ضمن  گرامیداشت یوم الله نهم دی ماه اعلام می دارد با تمام توان در مقابل دشمنان خارجی و پیاده نظام داخلی آنان و در مقابل هجوم ناکثین،قاسطین و مارقین علیه انقلاب اسلامی خواهد ایستاد و از تمام آنچه دارد خواهد گذشت و در راستای تحقق گام دوم انقلاب  با نقش آفرینی تخصصی و حل مسائل انقلاب اسلامی با تلاش مضاعف راه آینده را خواهد پیمود.
والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان
۹۸/۱۰/۹

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار