اغنای مردم توسط دولتمردان و رفع ایرادات و مشکلات دستمایه توسعه می شود

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: اغنای مردم توسط دولتمردان و رفع ایرادات و مشکلات می تواند دستمایه توسعه همه جانبه شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سردار سیدصادق حسینی در دیدار با نخبگان اقشار مختلف استان کردستان، اظهار داشت: وحدت و یکپارچگی مردم ایران منجر به دفاع از نظام شده است.

 

وی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران به الگوی حرکت های آزادی خواه در جهان تبدیل شده و به همین دلیل دشمنان به دنبال توطئه بر علیه وحدت و یکدلی مردم ما هستند.

 

وی گفت: امروز در وضعیت و شرایطی قرار گرفته ایم که دشمنان نمی توانند قدرت، پیشرفت و توسعه این نظام را باور کنند و از این رو همواره به دنبال ایجاد توطئه در کشور هستند.

 

وی افزود: زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید منافع دشمنان غربی ما به سرکردگی امریکا به خطر افتاد و از آنجایی که دیگر نمی توانستند سرمایه های این کشور را چپاول کنند به فکر ایجاد جنگ، آشوب، اختشاش و مشکلات برای ایران اسلامی افتادند.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ادامه داد: امروز می بینیم که به برکت انقلاب اسلامی ایران تحرکات بسیاری در مناطق مختلف جهان شکل گرفته که همه آنها بدنبال این هستند که دست چپاول گران را از کشور خود کوتاه کنند.

 

سردار حسینی یادآور شد: دشمن امروز دیگر از توسعه قدرت ایران در جهان به هراس افتاده چرا که تا پیش از انقلاب اسلامی امریکا در هر جایی که می خواست می توانست هر برنامه ای که دارد را عملیاتی کند اما اکنون با سدی بنام ایران در منطقه مواجه شده و بارها و بارها نیز در این راه شکست خودره است.

 

وی بیان کرد: نمونه ملموس قدرت ایران را می توان برجام دانست که در یک طرف میز مذاکره پنج قدرت بزرگ دنیا حضور داشتند و در طرف دیگر تنها ایران بود و در نهایت نیز به آنچه که می خواست رسید و این نشان می دهد که قدرت ایران تمامی معادلات قدرت های بزرگ جهانی را بر هم زده است.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: این ظرفیت و قدرت به آسانی به دست نیامده و در نقطه نقطه این سرزمین خون شهدا ریخته شده است تا این انقلاب و این نظام حفظ شود و در همین منطقه کردستان بیش از پنج هزار شهید تقدیم انقلاب شده است.

 

سردار حسینی اظهار داشت: توطئه های دشمنان از ابتدای انقلاب تا کنون وجود داشته و به امروز و فردا نیز ختم نخواهد شد و هر روز باید منتظر یک توطئه جدید از سوی دشمنان انقلاب باشیم.

 

وی افزود: ملت ایران همواره موانع، بحران، چالش و مشکلات بسیاری را از ابتدای انقلاب به ویژه در چند سال گذشته تجربه کرده اند اما همیشه در مقابل آنها پیروز میدان بوده اند و توانسته اند پای اعتقاد، ایمان و خواسته خود بایستند.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ادامه داد: غرب به سرکردگی امریکای جنایتکار، خونریز و قانون نشناس تنها به دنبال منافع خود است و در این راه برای سرکردگان این دولت فاسد مهم نیست که چه خون هایی ریخته شود.

 

سردار حسینی یادآور شد: دشمن سعی دارد با فشارهایی که به این انقلاب وارد می کند نظام اسلامی را از هم بپاشد تا به دنبال آن بتواند جبهه مقاومتی که برگرفته از انقلاب ایران در جهان شکل گرفته را نابود کند.

 

وی بیان کرد: دشمنان نظام نیز برای امسال سه برنامه در اردیبهشت ماه، آبان و دی ماه برنامه ریزی کرده بودند که نتوانستند آنها را عملی کنند و تنها به بهانه گرانی بنزین توانستند بخشی از برنامه خود را عملیاتی کرده که این توطئه نیز با جدا شدن به موقع مردم از اختشاشگران بار دیگر با شکست مواجه شد.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دشمن همواره به دنبال این است که از طریق فشارهای اقتصادی و تحت تاثیر قرار دادن معیشت مردم بین ملت و نظام جدایی ایجاد کند که نباید این فرصت را به آنها بدهیم.

 

سردار حسینی اظهار داشت: در حال حاضر نیز دشمن به دنبال ایجاد اخلال در برگزاری انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه است که با کم رنگ شدن حضور مردم نشان دهد ملت از انقلاب و نظام ناراضی هستند.

 

وی افزود: همچنین دشمن سعی دارد از کسانی در این انتخابات پشتیبانی کند که تاثیری در جامعه خود نداشته باشند تا بتواند از این راه به اهداف دیگر خود برسد که باید با آگاه کردن مردم و بصیرت افزایی در راستای حضور گسترده پای صندوق های رای و انتخاب نمایندگان اصلح این توطئه را نیز خنثی کنیم.

 

 

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار