مهدی مختاری:

مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یاسوج و عضو شورای تبیین مواضع کشوری سخنران بیانیه گام دوم انقلاب در روسیه

با هماهنگی های صورت گرفته در سفارت ایران قرار است به زودی فرهیخته جوان کهگیلویه وبویراحمدی به عنوان سخنران و سفیر جوان فرهنگی کشور به تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی در روسیه بپردازد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : فرهنگی جوان کهگیلویه و بویراحمدی در راستای تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری درگام دوم انقلاب به نقاط مهم داخل و خارج از کشور سخنرانی و روشنگری می کند.

 

مهدی مختاری که مسئولیت سابق بسیج دانشجویی و عضو شورای تبیین مواضع کشوری را در کارنامه خود نیز دارد از چهره های جوان استان است که به صورت تخصصی و خودجوش به تحلیل این بیانیه و دفاع از آرمان های انقلاب همت کرد.

 

وی که با شیوه خاص خود به عنوان مبلغ جوان انقلابی نام گرفت، تاکنون در کلان شهرهای مختلف کشور به خصوص تهران، اصفهان و شیراز در موضوعات تعریف شده ذیل بیانیه گام دوم انقلاب به دفاع و روشنگری پرداخت.

 

مختاری که متولد ۱۳۷۳ از شهرستان بهمئی است،در سال ۸۶ توانست دانش آموز فرهنگی نمونه استانی انتخاب و در عرصه فعالیت های سیاسی و اجتماعی جوان نمونه کشور شود و از دست مسئولان کشوری لوح تقدیر دریافت کند.

 

با هماهنگی های صورت گرفته در سفارت ایران قرار است به زودی این فرهخته جوان به عنوان سخنران و سفیر جوان فرهنگی کشور به تبیین بیانیه  گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی در روسیه بپردازد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار