بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی لامرد برگزار کرد؛

آیین بزرگداشت روز دانشجو

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، آیین گرامیداشت روز دانشجو برگزار کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، آیین گرامیداشت روز دانشجو برگزار کرد.


این برنامه با حضور دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه، دکتر همتی معاون دانشجویی و فرهنگی، دکتر رنجبر معاون علمی و پژوهشی، سرگرد هنرپیشه مسئول بسیج دانشجویی و اساتید همراه بود.

دکتر سید احمد هاشمی با بیان اینکه ریشه اصلی ناهنجاری ها و نابسمانی های اجتماعی و فرهنگی، سطح پایین اطلاعات و آگاهی است، گفت: با توجه به فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری و در اندیشه و ادبیات دانشگاهی، دانشجوی امروز باید مسیر علم و پیشرفت های علمی و پژوهشی را هدف اول زندگی بداند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لامرد با اشاره به رهنمود های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، یکی از شاخصه های اصلی دانشجو را، حق طلب و مطالبه گر دانست و خاطر نشان کرد: دانشجویان باید با آگاهی و اطلاعات کامل در مسائل و مشکلات کشور ورود پیدا کنند و روحیه مطالبه گری و حق طلبی را در خود و جامعه کنونی تقویت نمایند.

وی با اشاره به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: امروز جامعه، شور و شعور سیاسی را از شما دانشجویان جوان مطالبه می کند. در حوزه انتخابات پیش رو، با نگاهی دقیق و کارشناسی به مسائل کشور، در مسیر انتخابات به گونه ای گام بردارید که بتوانید مشکلات جامعه را کاهش و پیشرفت همه جانبه را رقم بزنید.

گفتنی است اجرای نمایش صحنه ای، استند آپ کمدی، موسیقی سنتی، مسابقات مختلف، کلیپ ویژه روز دانشجو، صندلی داغ، اهدای جوایزی مانند 30 درصد تخفیف شهریه از برنامه های این مراسم بود.

شایان ذکر است، آیین گرامیداشت 16 آذر روز دانشجو به همت بسیج دانشجویی و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد برگزار شد.

ارسال نظر


captcha