در دیدار دانشجویان با نماینده ولی فقیه در استان مطرح شد/

دانشجو باید آزادانه دغدغه‌های خود را بیان کند

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری به مناسبت روز دانشجو با دانشجویان دانشگاه های استان دیدار کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /در ابتدای این دیدار، 16 دانشجو دیدگاه ها، دغدغه ها و مطالبات خود در حوزه های مختلف علمی، سیاسی، فرهنگی اقتصادی، مسائل ملی و استانی را بیان کردند.

 
محمدجواد فتحی و زهرا لله گانی نمایندگان بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری با بررسی موقعیت دانشجو و دانشگاه ها سخنان خود را در قالب مطالبات دانشجویی مطرح کردند و اذعان داشتند که مسائل مختلف کشور باید احصاء شود و به دنبال راه حل برای آن ها بود.
 
 
 
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد هم در جمع دانشجویان حاضر در این نشست با بیان این که امروز دانشجویان ما اهل بصیرت هستند؛ گفت: با همین دغدغه های دانشجویان پیشرفت های علمی در کشور محقق شده است و با همین دغدغه ها مسائل مذهبی و معنوی و اخلاق و خدامحوری در جامعه شکل گرفته است و دست بدخواهان و دشمنان از انقلاب کوتاه شده است.
 
 
 
 
حجت الاسلام و المسلمین نکونام افزود: بیشترین امید رهبر معظم انقلاب و دغدغه مندان انقلاب همین تشکل های فعال دانشجویی است؛ چرا که هم مطالبه گر هستید هم به دنبال نوآوری و خلاقیت و بالنده کردن کشورید.
 
 
 
وی گفت: معنای تشکل دانشجویی بازیگری سیاسی نیست؛ بلکه معنای آن حرکت بالنده در جهت سیاست دینی، گسترش و ارتقای علوم، رشد دادن اخلاق محوری و تقوا و پاکی ها در دانشگاه ها و کوتاه کردن دست بدخواهان کشور است.
 
 
 
امام جمعه شهرکرد با بیان این که تشکل های دانشجویی باید یک فضای منسجم، مومنانه و بر اساس تقوا و نگاه های واقع گرایانه در دانشگاه ها ایجاد کنند؛ گفت: دانشگاه ها را خدایی، اخلاقی، ایمانی و زنده و با نشاط کنیم و نشاط تنها در ارتباط عاشقانه با خداوند و خدامحوری حاصل می شود.
 
 
 
 
حجت الاسلام و المسلمین نکونام یکی از وظائف و رسالت های دستگاه های استان را تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی خواند و افزود: گاهی مسئولین و مردم از دستاوردهای انقلاب غافل هستند که باید آن ها را در معرض دید عموم قرار داد.
 
 
 
 
وی گفت: ما باید کمک کنیم و دستاوردهای انقلاب را برجسته کنیم و بدخواهان و دشمنان انقلاب را خلع سلاح کنیم.
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار