با محوریت مسئله محوری و گفتمان سازی

تجلیل از برگزیدگان نخستین جشنواره دانشجویی جهادگران

نخستین جشنواره دانشجویی جهادگران چهارمحال و بختیاری برگزار و از برترین‌های آن در بخش‌های مختلف تجلیل شد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مسؤول ناحیه بسیج دانشجویی استان با بیان اینکه نخستین خط مقدم ما در اعتلای بسیج دانشجویی بچه‌های جهادگرند، گفت: اهمیت جشنواره دانشجویی جهادگران شروع حرکت در مسیر اعتلای طرح بسیج دانشجویی و ورود دانشجویان به عرصه حل مسائل است.

 

 

 

کریمی با اشاره به اینکه قبل از ورود به یک منطقه برای فعالیت جهادی، باید مسائل آن شناسایی و اولویت‌بندی شود و سپس برای اجرای آن تیم تخصصی مهیا شود، خاطرنشان کرد: امیدواریم برای خدمت‌رسانی اجتماعی، کمک به هسته‌های تحصصی و فضای عمومی جامعه گام برداریم.
 
 
 
جانشین فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) با بیان اینکه امروز بسیج در عرصه‌های مختلف خط مقدم است، گفت: اجرای بیش از ۴۰ هزار پروژه محرومیت‌زدایی در کشور و سازماندهی بیش از ۶۰۰ گروه جهادی در چهارمحال و بختیاری نشان از ظرفیت بزرگی دارد که باید در خدمت نظام و مردم قرار بگیرد.
 
 
 
در پایان از برگزیدگان این جشنواره در بخش‌های طرح، ایده، تجربه و مقاله، عکس، مستند، نماهنگ، فیلم کوتاه، دلنوشته، شعر و خاطره جهادی تجلیل شد.
در بخش هنری جشنواره از کلیپ گروه جهادی فانوس دانشگاه آزاد اسلامی، هاتف مردانی، شعر راه عاشقی احمد رفیعی، دلنوشته مناطق محروم و دردسرهایش اثر عادل صالحی از دانشگاه فرهنگیان و عکسی از سینا قلی‌پور از گروه زینبیون تقدیر شد.
 
 
 
 
در بخش تخصصی جشنواره مقاله بررسی زوایای اشتغال‌زایی در بارز و اوره شهرستان لردگان از گروه جهادی ۱۴ معصوم مقام اول، مقاله طلای سرخ و اشتغال‌زایی در مناطق محروم از گروه جهادی ۱۴ معصوم دانشگاه شهرکرد مقام دوم و مقاله سلامت تولیدمثل و افزایش بهره‌وری دام در کوهرنگ از گروه جهادی از تبار آسمان مقام سوم را کسب کرد.
 
 
 
 
همچنین از جعفریان عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و عضو فعال گروه‌های جهادی و همچنین مسؤولان گروه‌های جهادی فعال در سال ۹۸ تقدیر شد.
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار