در جشن روز دانشجوی دانشگاه فنی و حرفه ای یاسوج اتفاق افتاد:

سرکار گذاشتن دانشجویان در روز دانشجو توسط آقای معاون/ معاونی که برای دومین بار در ماه جاری دانشجویان را سرکار می گذارد+ گزارش تصویری

طالب طاهری مهر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای به دانشجویان قول داد که طی روزهای آتی با ارسال بیانیه ای به خبرگزاری های استانی صدای اعتراض دانشجویان را به گوش عموم خواهد رساند، تا مسئولان فکر نکنند می توانند از زیر بار مسئولیت های خود شانه خالی کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : روزگذشته مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران یاسوج برگزار شد.

 

رحیم امین‌زاده، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای یاسوج ضمن تبریک روز دانشجو به دانشجویان، گفت: دانشجو باید در مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه احساس مسئولیت کند و دانشجویی که فقط در مسائل علمی حرکت می‌کند دانشجوی واقعی نیست.

 

میهمان ویژه روز دانشجو در دانشکده فنی احد جمالی معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بود و دانشجویان تشکل های مختلف دانشکده منتظر ورود ایشان بودند تا مشکلات دانشگاهی و اجتماعی خود را مطرح و مطالبات لازم را انجام دهند، که متأسفانه هرچه منتظر نشستند میهمان برنامه در این جلسه حضور پیدا نکرد.

 

دانشجویان که از بدقولی این مسئول ناراضی بودند نسبت به بی توجهی مسئولان و نمایندگان ارشد استانی به حداقل خواسته های نسل جوان و قشر دانشجو که همان حضور در مجامع دانشگاهی است گلایه مند بودند و خواستار توضیح این بی اعتنایی شدند.

 

طالب طاهری مهر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای یاسوج به دانشجویان قول داد که طی روزهای آتی با ارسال بیانیه ای به خبرگزاری های استانی صدای اعتراض دانشجویان را به گوش عموم خواهد رساند، تا مسئولان فکر نکنند می توانند از زیر بار مسئولیت های خود شانه خالی کنند.

 

در پایان دانشجویان هرچند مأیوس از رفتار مسئولان استانی و ناامید از همکاری آنان مشکلات خود را یک به یک بیان داشتند.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار