مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم؛

در راستای حل مشکلات مردم با تمام قوا پیش میرویم

به مناسبت روز دانشجو، «مهدی زارع» مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم، در سخنرانی پطش از خطبه های نماز جمعه، به ایراد نقطه نظرات خود پرداخت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /به مناسبت روز دانشجو، «مهدی زارع» مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم، در سخنرانی پطش از خطبه های نماز جمعه، به ایراد نقطه نظرات خود پرداخت.


مهدی زارع، در ابتدا، سخنان خود را از جریاناتی که منجر به وقایع روز دانشجو شد، آغاز کرد و یاد و خاطر شهیدان "شریعت رضوی" "بزرگ نیا" و "قندچی" را گرامی داشت و از اعتماد بی حاصل دولت مصدق به آمریکا و انگلیس که منجر به خسارت محض برای ایران شده بود سخن گفت.

وی از نقش پر رنگ جریان دانشجویی از قبل از انقلاب تا امروز گفت و دانشجو را پیشران عرصه بصیرت جامعه نامید.
 
فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی در ادامه از وضعیت امروز جامعه انتقاد کرد و مسببین داخلی و ایادی خارجی که منجر به سنگ اندازی و ایجاد مشکل برای مردم شده بودند گلایه کرد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر ورود همه جانبه به عرصه مطالبه گری و حل مسئله مردم، بسیج دانشجویی شهرستان، هسته های مطالبه گری خود را تشکیل داده و از این پس در راستای حل مشکلات مردم با تمام قوا فعالیت خود را ادامه خواهد داد و از این پس شنوای مشکلات مردم شهرستان خواهد بود.


زارع ادامه داد: مسئولین خدوم شهرستان هم بدانند، جوان حزب اللهی شهرستان در راستای عدالت خواهی و احقاق حق مردم با هیچ فرد یا ارگانی تعارف نخواهد داشت؛ چرا که اولویت جمهوری اسلامی مردم هستند.

لازم به ذکر است "مهدی قانعی" مسئول تحلیل و بررسی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم، در شهر خفر و "سروش دوانی" جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در شهر قطب آباد، نیز پیش از خطبه های نمازجمعه به مناسبت روز دانشجو سخنرانی کردند.

ارسال نظر


captcha