بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان:

این روزها دانشجو، صدای مردم زجر کشیده از سوء مدیریت ها و ناکارآمدی ها است

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان: اما این روزها دانشجو، صدای مردم زجر کشیده از سوء مدیریت ها و ناکارآمدی ها است؛ و‌معترض به دولتی که مذاکره با آمریکا و‌ نگاه به بیرون را سرلوحه قرار داد و اقتصاد کشور را به بن بست رسانید و معیشت مردم را با مشکلات فراوان‌ مواجه کرده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان به مناسبت روز دانشجو بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان بیانیه ای را صادر کرد که متن بیانیه به شرح ذیل است:


بسمه تعالی
مظهر شهامت و سرعت عمل ملت ایران دانشجویانند . مقام معظم رهبری

۱۶ آذر ۱۳۳۲ روزی است که احمد قندچی ، مصطفی بزرگ نیا و مهدی شریعت رضوی در دانشگاه تهران پیش پای ریچارد نیکسون، معاون وقت رئیس جمهور آمریکا و در اعتراض به کودتای آمریکایی ۲۸ مرداد در خون خود غلتیدند تا صدای انزجار ملت ایران را از شاه و حامی اصلی اش شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار به گوش جهانیان برسانند و به نماد استقلال طلبی و عزتمندی ملت ایران تبدیل شوند .

۲۶ سال بعد در ۱۳ آبان ۵۸ ، دانشجویان پیرو خط امام با تسخیر لانه ی جاسوسی، امپریالیسم و آمریکای جهانخوار را از ایران اخراج کرده و راه مداخلات روزافزون آمریکا را مسدود ساخته و بار دیگر استقلال و آزادی ملت ایران را تضمین کردند .

و اینک...به لطف و یاری خداوند، پس از ده ها سال سلطه امپریالیسم بر خاورمیانه و خلیج همیشه فارس ، فرزندان انقلاب اسلامی ، به زودی یانکی های گاوچران را از این منطقه نیز اخراج خواهند کرد تا برای همیشه به خلیج خوک ها باز گردند.

 
اما این روزها دانشجو، صدای مردم زجر کشیده از سوء مدیریت ها و ناکارآمدی ها است؛ و‌معترض به دولتی که مذاکره با آمریکا و‌ نگاه به بیرون را سرلوحه قرار داد و اقتصاد کشور را به بن بست رسانید و معیشت مردم را با مشکلات فراوان‌ مواجه کرده است.
صدای دانشجو، فریاد عدالتخواهی و شفافیت و مبارزه با فساد است و با حمایت از عملکرد قوه ی محترم قضاییه تا برکناری و محاکمه ی عاملین این وضعیت سکوت نخواهد کرد ؛
دوم اسفند ماه ان شاء الله با مشارکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و تشکیل مجلسی ولایی، انقلابی، پاکدست و در خور شان ملت شریف ایران ؛ بار دیگر شاهد رشد و شکوفایی ایران عزیزمان در همه ی عرصه ها خواهیم بود.

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار