پیام سردار حسینی فرمانده سپاه پاسداران در خصوص روز دانشجو

سردار صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان فرا رسیدن روز دانشجو را به سنگربانان علم و دانش تبریک گفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سردار حسینی طی پیامی فرا رسیدن روز دانشجو را با یادآوری نکاتی کلیدی به دانشجویان استان تبریک گفت.

 

متن این پیام به شرح زیل است:

 

بسمه تعالی

 

"مبدا همه تحولات و مقدرات یک کشور، دانشگاه است و دانشگاه است که یک کشور را اصلاح یا تباه می کند. امام خمینی(ره)"

 

16 آذر روز دانشجو و روز مقاومت تاریخی و نماد روحیه عدالت طلبی، آزادیخواهی، ایثار و از خود گذشتگی و شهامت در استکبار ستیزی فرزندان این سرزمین است و دانشجویان با ایثار خود این روز را برای همیشه در تاریخ پر افتخار کشور ثبت نمودند.

 

امسال در حالی سالروز 16 آذر را گرامی می داریم که انقلاب اسلامی به عنوان فراگفتمان در میان گفتمان های رایج دنیا سیر تحولی خود را با حفظ خطوط و اصول انقلاب طی نموده است و در مقابل سیاست های استکباری غرب و شرق روز به روز با اتکا به خداوند متعال و بهره گیری از جوانان برومند این مرز و بوم به اقتدار و موفقیت های خود افزوده است.

 

بی شک در عصر حاضر نیز با برداشته شدن گام دوم انقلاب از دانشجویان عزیز انتظار می رود با روحیه جهادی و ورود به عرصه های مختلف کشور در راستای حل مسائل مردم و کشور با گفتمان سازی و مطالبه گری حق مدارانه و جهاد علمی و عملی گامی رو به جلو در جهت تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و رفع مشکلات مردم بردارند.

 

در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو در سال 32 و 8 سال دفاع مقدس این روز را خدمت دانشجویان فهیم استان کردستان و جامعه دانشگاهی تبریک عرض می کنم.

 

سردار سید صادق حسینی

فرمانده سپاه پاسداران استان کردستان

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار