رییس دانشگاه دامغان:

طرح اعتلا بسیج دانشجویی و مسئله محوری باعث پیشرفت خواهد شد

رییس دانشگاه دامغان: طرح اعتلا بسیج دانشجویی با رویکرد مسئله محوری طرحی بسیار خوب و فکر شده است که مطمئنا باعث پیشرفت خواهد شد.


به گزارش ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان در نشستی محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با دکتر بصیری رییس دانشگاه دامغان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این دیدار محمد امین بخشیان با توضیح طرح اعتلا بسیج دانشجویی گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله) پیرو ارائه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و با توجه به مهم بودن این موضوع بسیج دانشجویی نیز بر آن شد تا در این امر مهم نقش آفرینی کند و به دنبال این نقش آفرینی طرح اعتلا بسیج دانشجویی با محوریت مسئله محوری شکل گرفت.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی با اشاره به جریانات اخیر گفت: در فتنه اخیر که در کشور در حال شکل گیری بود برخی از اشرار با هدایت سرویس های جاسوسی و دشمنان نظام می خواستند خود را در صف مردم پنهان کنند و دست به آشوب و اغتشاش بزنند که مردم بصیر خود را از اینان جدا کرده و این فتنه را خنثی کردند. بسیج دانشجویی با پشتوانه ی دانشجویان بسیجی به عنوان علمداران گفتمانی انقلاب در این فتنه تمام تلاش خود را کردند تا با گفتمان سازی به افزایش بصیرت دانشجویان کمک کنند تا از دانشگاه های استان شاهد چنین موضوعاتی نباشیم که با فضل الهی توانستند از این ماموریت سربلند بیرون بیایند.

در ادامه دکتر بصیری ضمن تحسین طرح اعتلا بسیج دانشجویی گفت: طرح سند تحول آموزشی در نظام آموزشی کشور و طرح اعتلا در بسیج دانشجویی باعث ایجاد تحول در دانشگاه ها خواهد شد که باید با کمک یکدیگر در رسیدن به این اهداف تلاش کنیم.

رییس دانشگاه دامغان گفت: وزارت علوم هم در سال های اخیر به شناخت مسئله و حل آن تاکید خاصی دارد که این امر از چاپ مقالات هم در بعضی موارد مهم تر و با اهمیت تر است و ما باید در این راستا اساتید علاقمند را شناسایی کنیم تا با یک کار علمی و هدفمند بتوانیم مسائل را شناسایی کنیم و در راه حل آن اقدام کنیم.

در این برنامه برادر حسین عمادالدین دبیر دبیرخانه طرح اعتلا بسیج دانشجویی به تبیین طرح اعتلا بسیج دانشجویی برای اعضای حاضر در جلسه  پرداخت.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار