18آذرماه؛

یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان جنوبی با عنوان پایان نامه سرخ برگزار می شود

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی گفت:اولین یادواره شهدای فنی و حرفه ای در خراسان جنوبی برگزار می شود


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سیدجواد موسوی خواه، دبیر ستاد اجرایی یادواره پایان سرخ از برگزاری اولین یادواره شهدای فنی و حرفه ای در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: یادواره ی شهدا یک کار فرهنگی جریان ساز است که در قلوب جوانان ایجاد می شود و زمینه ای برای گسترش فرهنگ شهادت در جامعه است.

وی ادامه داد:حماسه های دفاع مقدس در میان همین یادواره ها مرور شده که شعله ی حرارت دلاور مردی شهدای استانمان پر فروغ تر میگردد.

دبیر ستاد اجرایی یادواره پایان سرخ شهدا را میزبانان این جلسه دانست و تصریح کرد:شهدایی که میزبانان این برنامه محوری هستند،دارای نقاط بسیار قدرتمند و روشنیدر زندگی شخصی و اجتماعی شان است.

موسوی خواه به تلاش ها برای برگزاری هر چه بهتر این یادواره اشاره وخاطرنشان کرد:حال امروز ما در نظر داریم این برنامه با برکت را که میزبان شهدای دانشجوی فنی و حرفه ای هستیم به شکوه هر چه تمام تر اجرا شود.

وی ادامه داد: در این مراسم عظیم ابراهیم پور، راوی روز‌های دفاع مقدس، به روایت گری خواهد پرداخت.

  دبیر یادواره پایان سرخ با بیان اینکه یادواره تئاتر آیینی با عنوان «پایان نامه سرخ» اجرا می‌شود، تاکید کرد: یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی دوشنبه، ۱۸ آذر ساعت ۱۸ برگزار می‌شود. 

موسوی خواه عنوان کرد: این مراسم را بسیج دانشجویی خراسان جنوبی با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای، هیئت رزمندگان و برخی دیگر از ارگان‌های فرهنگی استان برگزار می‌کند.

---

ارسال نظر


captcha