رییس دانشگاه آزاد اسلامی دامغان:

در بسیج دانشجویی تفکرات جدید و تحولات جدی و هدفمندی مشاهده می شود

رییس دانشگاه آزاد اسلامی دامغان:با اجرای طرح اعتلا در بسیج دانشجویی تفکرات جدید و تحولات جدی و هدفمندی مشاهده می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با دکتر نعمتی رییس دانشگاه آزاد اسلامی دامغان دیدار و گفت و گو کردند.

در ابتدای این دیدار مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان ضمن توضیح در مورد طرح اعتلا بسیج دانشجویی گفت: با ورود به گام دوم انقلاب اسلامی و تاکید مقام معظم رهبری(مدظله) نسبت به نقش دانشجویان در پیمودن این راه عظیم بسیج دانشجویی دست به تغییراتی در بدنه خود زده است که در همین راستا طرح اعتلا و نهضت مسئله محوری در بسیج دانشجویی اجرا خواهد شد.

محمد امین بخشیان افزود: ما در مجموعه انقلابی بسیج دانشجویی بدنبال این هستیم تا حول مسائل اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در دل جامعه مشکلات و موانع را شناسایی کنیم و با پشتوانه فکری و تکیه بر شور و نشاط جوانان مومن انقلابی برای حل آنها چاره اندیشی کنیم و امیدواریم تا روسای دانشگاه ها و اساتید دلسوز انقلاب دانشگاه ها در رسیدن به این هدف مارا یاری کنند.

در ادامه دکتر نعمتی ضمن ابراز خرسندی از طرح اعتلا بسیج دانشجویی گفت:با اجرای طرح اعتلا بسیج دانشجویی و راه اندازی نهضت مسئله محوری در بسیج دانشجویی استان تفکرات جدید و تحولات جدی و هدفمندی در راستای ارتقا فعالیت ها و برنامه های بسیج دانشجویی مشاهده میشود که دانشگاه نیز باید در همین راستا گام بردارد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی دامغان ضمن تشکر از فعالیت های بسیج دانشجویی در سطح دانشگاه گفت: بسیج دانشجویی در دانشگاه برنامه های بسیار خوب و با محتوایی اجرا میکند حتی زمان حضور دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی و دکتر طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی دامغان غرفه بسیج دانشجویی توجه آنان را جلب کرد و فعالیت های بسیج دانشجویی را تحسین کردند که این نشان دهنده این است که برنامه های بسیج دانشجویی با محتوا و پشتوانه فکری است.

نعمتی با اشاره به فتنه اخیر گفت:همه ما شاهد بودیم که فتنه ای عظیم در کشور در حال شکل گیری بود که با درایت مقام معظم رهبری(مدظله) و بصیرت مردم که خود را از اشرار جدا کردند این فتنه خنثی شد و وظیفه همه ما این است با افزایش بصیرت خود و دانشجویان نگذاریم بار دیگر شاهد چنین حوادثی در سطح کشور باشیم.

در این نشست طرح اعتلا بسیج دانشجویی و نهضت مسئله محوری برای اعضای حاضر در جلسه تبیین شد.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار