در تریبون آزاد دانشجویی برگزار شد؛

مشکلات جامعه از دیدگاه شما

بسیج دانشجویی مرکز آموزش عالی شهرستان اقلید تریبون آزاد دانشجویی با موضوع "مشکلات اصلی جامعه ما از دیدگاه شما چیست" برگزار کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /دانشجویان بسیجی آموزش عالی شهرستان اقلید تریبون آزاد دانشجویی با موضوع "مشکلات اصلی جامعه ما از دیدگاه شما چیست" برگزار کردند.


این برنامه، با استقبال خوب دانشجویان و برخی از معاونت های دانشگاهی همراه بود.

طی این برنامه، دانشجویان نظرات خود را آزادانه بیان کرند و ابراز داشتند که یکی از مشکلات، بی‌کفایتی برخی از مسئولین کشوری است؛ در ادامه نیز راه حل آن را انتخاب درست خود در انتخابات بیان نموند و با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی، اهمیت این موضوع تذکر داده شد.

در ادامه یکی از دانشجویان این موضوع را مطرح کرد که مشکل جامعه تغییر دغدغه هاست؛ زیرا سطح توقع مان را بسیار پایین آورده ایم. همچنین از سوء مدیریت ها در مراکز دولتی نام برده شد.

یکی دیگر از دانشجویان از این مسئله، که نداشتن آگاهی و شناخت درست از ارکان حکومتی باعث عدم مطالبه گری به جا و به موقع ما شده، گله مند بود.

در این تریبون آزاد، به مشکلات عدیده جامعه اشاره شد و در پایان نیز این هشدار توسط یکی دیگر از   دانشجویان داده شد که در انتخابات اسفند ۹۸ مواظب رای خود باشیم و اصلح را انتخاب کنیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار