دیدار عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با رئیس سازمان بسیج دانشجویی

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی در دیدار عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با رئیس سازمان بسیج دانشجویی، طرح اعتلای سازمان بسیج دانشجویی ارائه شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / این دیدار که در لانه جاسوسی سابق آمریکا (سازمان بسیج دانشجویی) برگزار شد، محمدرضا پورابراهیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن توجه و آشنایی با طرح اعتلای  سازمان از رویکرد جدید شکل گرفته در بسیج دانشجویی استقبال کرد و حمایت همه جانبه خود را از فعالیت­های این سازمان در حوزه انتخابی و کمیسیون اقتصادی اعلام داشت.

در ادامه نیک­ روش رئیس سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به طرح اعتلا بیان داشت این طرح مبتنی بر بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تهیه شده است که نقش آفرینی و مطالبه ­گری از مهم­ترین محورها این طرح می­باشد.

نیک ­روش گفت: این سازمان یک لایه نهادی و یک لایه جنبشی دارد و اعضای آن در دانشگاه­ها به صورت خودجوش به فعالیت می­پردازند  و این سازمان درصدد است این ظرفیت را به سوی حل مسائل اساسی کشور و پیگیری مطالبات مردمی سوق دهد.

وی گفت: با توجه به مطالبات اخیر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب که پیاده­ سازی آن را بر عهده حلقه میانی مطرح نمودند، این سازمان نیز یک نهاد از حلقه میانی می­باشد لذا خود را مکلف بر به سرانجام رساندن بیانیه گام دوم انقلاب می­داند.

وی تصریح کرد: علاوه بر قلم ما بیل و کلنگ ما نیز فعال است و اکنون 1800 گروه جهادی با حضور در میدان­های جهادی به فعالیت می­پردازند.

حقی مسئول سامانه کندو نیز به معرفی سامانه پرداخت و با بیان کارکردهای این سامانه از فرایند آن در خصوص احصاء مسائل و مشکلات کشور و حل آن توسط جامعه نخبگان خبر داد.

در پایان نشست پورابراهیمی نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر سرعت­  بخشی در راه­اندازی مراکز تحقیقاتی مسئله محور در سراسر کشور و دسترسی لحظه­ای مدیران و مسئولان بر سامانه کندو گفت: کارهای انجام شده، خوب، ارزشمند و امیدآفرین است و حمایت خود را از فعالیت‌های سازمان اعلام داشت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار