به همت ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان:

آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان گرمسار برگزار شد

آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان گرمسار با حضور مسئولین ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان و رؤسا و نمایندگان دانشگاههای شهرستان گرمسار و مسئولین و اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان گرمسار برگزار گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان گرمسار با حضور روسا و نمایندگان دانشگاه های شهرستان گرمسار، مسئولین ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان، مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان گرمسار و جمعی از اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان گرمسار در دانشگاه آزاد اسلامی گرمسار برگزار گردید.

در ابتدای مراسم دکتر لادن ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گرمسار ضمن عرض خیر مقدم به حاضران در جلسه گفت: امام خمینی(ره) فرمودند بسیج لشکر مخلص خداست و ما در حال حاضر باید تمام تلاشمان را بکنیم تا با خلوص نیت و کمک الهی تفکرات بسیجی را در همه جا تقویت کنیم و آنرا بیش از پیش توسعه دهیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گرمسار گفت: خدارا شاکریم که در این مدت جناب آقای شادلویی توانستند اقدامات بسیار عالی و قابل ذکری را در مجموعه بسیج دانشجویی شهرستان گرمسار انجام دهند و امیدواریم تا مسئول بعدی نیز بتواند ادامه دهنده این راه باشد و برنامه های بسیج را در راستای اهداف نظام به بهترین شکل اجرا کنند.

در ادامه محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان گفت:انقلاب اسلامی در گام دوم خود حرکتی نو و جدید را آغاز کرده است که با شروع این حرکت دشمنی دشمنان نظام بیشتر و پیچیده تر از گذشته شده که ما باید با کمک هم و تلاش هرچه بیشتر به مقابله با این ظالمان بپردازیم.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی ضمن تشکر از زحمات برادر شادلویی گفت:در این مدت شاهد کارها و برنامه های بسیار خوبی از جانب دفتر بسیج دانشجویی شهرستان گرمسار بودیم که همه اینها حاصل زحمات و تلاش های شبانه روزی برادر شادلویی و بسیجیان سلحشور دانشگاه های گرمسار است ما نیز امیدواریم برادر مجیدی با کمک روسای دانشگاه ها و تکیه بر پویایی و نشاط دانشجویان بسیجی بتواند برنامه ها و ماموریت های مجموعه را به نحو احسن انجام دهد.

در پایان این مراسم میلاد مصدق مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گرمسار بعنوان نماینده مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان گرمسار و دانشجویان بسیجی دانشگاه های گرمسار  در سخنانی از زحمات برادر شادلویی تقدیر و تشکر کرد.

در این مراسم از زحمات برادر محسن شادلویی بعنوان مسئول سابق دفتر بسیج دانشجویی شهرستان گرمسار تشکر و برادر حمیدرضا مجیدی بعنوان مسئول جدید دفتر بسیج دانشجویی شهرستان گرمسار معرفی گردید.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار