مسئول واحد خواهران ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان:

برای اولین بار در استان جشنواره ادبی هنری بانوی انقلاب برگزار میگردد

مسئول واحد خواهران ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان از برگزاری جشنواره ادبی، هنری بانوی انقلاب در استان سمنان خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان راضیه امین مسئول معاونت خواهران ناحیه  بسیج دانشجویی استان سمنان از برگزاری اولین جشنواره بانوی انقلاب در استان خبر داد

راضیه امین گفت: این جشنواره با محوریت ویژگی ها و خصوصیات بانوی طراز انقلاب با پنج موضوع زن و مشارکت اجتماعی، زن در عرصه بین الملل، زن و نقش انقلابی، زن و گام دوم انقلاب و زن و اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد.

مسئول معاونت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی گفت: این جشنواره در دو بخش ادبی و هنری برگزار خواهد شد که عکس، گرافیک، نقاشی، تذهیب، طراحی، نگارگری و خوشنویسی و فیلم کوتاه از بخش های هنری این جشنواره  و شعر، قطعه ادبی، داستان کوتاه و کاریکاتور از بخش ادبی این جشنواره می باشد.

وی مهلت ارسال آثار را تا پایان آذر ماه سال جاری عنوان و خاطر نشان کرد: دبیرخانه جشنواره بانوی انقلاب در محل ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان به آدرس میدان مطهری جنب شیرینی سرای پاسارگاد میباشد و دانشجویان میتوانند در صورت داشتن سوال با شماره 33340906-023 تماس بگیرند و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

سرکار خانم امین در پایان گفت: اختتامیه این جشنواره بهمن ماه سال 98 با تقدیر از برگزیدگان این جشنواره با شاخصه های بانوی طراز برگزار می شود.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار