مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز خبر داد؛

برگزاری یادواره شهدای بسیجی و دانشگاه های پیام نور شمال استان

آئین بزرگداشت شهدای بسیجی و شهدای دانشگاه های پیام نور شمال استان فارس در تاریخ ٢٠ آذر، در دانشگاه پیام نور شیراز برگزار می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /علیرضا نیک جو، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز از برگزاری یادواره شهدای بسیجی و شهدای دانشگاه های پیام نور شمال استان خبر داد و گفت: این مراسم روز چهارشنبه ٢٠ آذر در دانشگاه پیام نور شیراز برگزار میشود.

 وی افزود: این برنامه، با سخنرانی سردار سرتیپ پاسدار محمد جعفر اسدی (معاون بازرسی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا ستاد کل نیرو های مسلح)، اجرای محسن آزادی مجری رسانه ملی و رونمایی از قطعه موسیقیایی حلقه سبز، اثر ابراهیم شیشه گر خواننده استان فارسی همراه خواهد بود.

علیرضا نیک جو در خصوص اهمیت برنامه گفت: شهدا یکی از مولفه های قدرت ایران اسلامی هستند و سلحشوری شهدا، جانبازان و آزادگان عامل بازدارندگی تهدید نظامی دشمن نسبت به ملت ایران است.

دبیر مجمع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور استان فارس خاطر نشان کرد: ملت ما در حوادث اخیر، فتنه پیچیده و خطرناکی را در مدتی کوتاه نابود کرد و مثل فتنه های قبلی باز هم با سربلندی از این آزمون بیرون آمد.

وی تصریح کرد: امروز زمان آزمون نخبگان و مسئولین است؛ اینجاست که نخبگان و مسئولین  ما مسئولیت دارند تا خود را نوکر حقیقی مردم کنند.


نیک جو افزود: مردم ما در هفته گذشته حماسه آفریدند، شاید به لحاظ معیشتی در تنگنا بوده باشیم؛ اما به عشق امام خود و جامعه خود آمدیم و این یاد آور جمله امام راحل (ع) است که فرمودند: "این ملت از امت صدر اسلام برتر است".

نیک جو در پایان از اقشار مختلف مردم به ویژه دانشجویان و دانشگاهیان جهت شرکت در این مراسم دعوت به عمل آورد تا با حضور خود زینت بخش محفل شهدا باشند.

گفتنی است این برنامه، به همراه برنامه های فرهنگی و تجلیل از خانواده محترم شهدا خواهد بود.

ارسال نظر


captcha