فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان:

بسیج دانشجویی می تواند موتور محرک سایر مجموعه ها باشد

سردار اباذر سالاری در نشستی صمیمانه با مجموعه بسیج دانشجویی استان ضمن تجلیل از نگاه تیزبین دانشجویان بسیجی نسبت به مسائل و چالش های انقلاب اسلامی، عنوان کرد:(( بحث مسئله محوری که مورد تایید مقام معظم رهبری نیز می باشد، تمرین بسیار خوبی برای مدیریت است.))


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / عصر شنبه ٩ آذرماه نشستی با حضور فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان، رییس دانشگاه فرهنگیان استان، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی و جمعی از مسئولین بسیج دانشجویی و هسته های مسئله محور دانشگاه های بندرعباس برگزار شد.

در ابتدای این جلسه جمعی از مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه ها، مسئولین هسته های حل مسئله و هم چنین مسئول پژوهشکده دانشکده فنی و حرفه ای به ارائه دغدغه ها و گزارش عملکرد خود پرداختند.

آنگاه سردار سالاری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ١٥٠٠ شهید استان، به ظرفیت های موجود پیرامون این مسئله مانند یادواره های شهدا، راهیان نور و اعتکاف اشاره کرد واهمیت استفاده صحیح از این ظرفیت ها را یادآور شد.

وی در ادامه ضمن تجلیل از نگاه تیزبین دانشجویان بسیجی نسبت به مسائل و چالش های انقلاب اسلامی، عنوان کرد: بحث مسئله محوری که مورد تایید مقام معظم رهبری نیز می باشد، تمرین بسیار خوبی برای مدیریت است.

سردار سالاری در پایان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری اینگونه نشست ها، افزود: جلسه مفیدی بود. معلوم است که گام دوم انقلاب را محکم برداشتید. بسیج دانشجویی می تواند موتور محرک سایر مجموعه ها باشد و ما نیز همین توقع را داریم. به بسیج دانشجویی نگاه ویژه تری است زیرا پیشرو است.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین پولادی با بیان تفاوت اساسی بسیج دانشجویی با دیگر تشکل ها و جایگاه تراز این مجموعه، به تشریح فضای سیاسی حاکم بر کشور پرداخت و اظهار داشت: بزرگترین ظلم به نظام این است که برخی در جایگاه مسئول، روحانیت و جاهای دیگر با ظاهری اسلامی تفکرات لیبرالی را در کشور پیاده بکنند و ظلم بزرگتر این است که ناکارآمدی خود را به گردن حاکمیت بیندازند.

در این نشست رییس دانشگاه فرهنگیان بندرعباس ضمن خوشامد گویی به مسئولین و دانشجویان به تشریح رویکرد های این دانشگاه و تعامل و هم افزایی با ناحیه بسیج دانشجویی استان پرداخت.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار