همت دانشجویان بسیجی یزد برای احصاء چالش‌های مختلف استان

معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی از طرح ملی احصاء و شناسایی مسائل سراسری استان ها و کشور خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، محمدرضا محمودی معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان یزد بیان کرد: رویکرد نوین بسیج دانشجویی نقش افرینی تخصصی و ارائه راهکار  برای حل مسائل استان و کشور است.

 
وی گفت: در این رویکرد دانشجویان بسیجی در ابتدا به احصا و شناسایی مسائل استان و کشور  می پردازند و برای تحقق این موضوع اجرای آن به طرح شمسا[ شبکه مسائل سراسری استان‌ ] که همزمان با هفته ی بسیج در دو فاز عملیاتی آغاز شده است مراجعه می‌کنند.
 
محمدرضا محمودی گفت: در فاز اول هسته های مساله یابی با محوریت دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا به کمک ابزار های مساله یابی مسائل استان را در عرصه های سیاسی ،فرهنگی،اقتصادی و... شناسایی می کنند و شبکه مسائل استان را تشکیل می دهند.
 
وی ادامه داد: در فاز دوم به روش جمع سپاری ،عموم دانشجویان  مسائل و چالش های شهر و استان و ایده های خود را در سامانه‌ی www.candoportal.com ثبت می کنند.
 
محمودی اظهار داشت: شمسا از طرح های راهبردی بسیج دانشجویی و از زیر ساخت های اساسی برای زمینه سازی تشکیل دولت جوان حزب الهی ست.چرا که محصول آن بانک عظیم اطلاعاتی از مسائل و ایده های حل مساله از سراسر کشور خواهد بود که با پردازش آن محتوایی جامع و دقیق برای مدیران و مسئولان ارشد کشور جهت برنامه ریزی و سیاست گذاری به دست خواهد آمد.
 
مسئول پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان یزد در پایان از تمام دانشجویان دعوت کرد تا در  این طرح بزرگ کشوری شرکت نمایند و مسائل و ایده های خود را در سامانه کندو ثبت نمایند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار