اجتماع بزرگ بسیج دانشجویی/مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان مازندران

مسئولین فهم درستی از ظرفیت های کشور ندارند

سید امیر ساداتی کرمی با گلایه از عدم حضور مسئولان در این اجتماع گفت: درحالی که تمام مسئولان استانی برای این مراسم دعوت شده بودند اما عدم حضور آن‌ها نشان می‌دهد که هنوز به بلوغ نرسیدند و فهم درستی از ظرفیت‌های کشور ندارند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی_استان مازندران سیدامیر سادات‌کرمی در اجتماع دانشجویان بسیجی مازندران که در سینما شقایق بابلسر برگزار شد اظهار کرد: حضور بسیج دانشجویی یک خبر مسرت بخش است و توجه مقام معظم رهبری به جامعه نخبگانی در راستای خیزش مسئله محور تشکل‌های دانشجویی نشان از درستی این مسیر دارد.


وی با اشاره به اینکه جامعه دارای سه سطح توده مردم، توده نخبگانی جامعه و مسئولان است، خاطرنشان کرد: سطح توده مردم در چهل سال انقلاب به بلوغ بسیارغیرقابل منتظره‌ای رسیده و تمام فتنه‌ها و مشکلات کشور با حضور مردم برطرف می‌شود.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی مازندران تصریح کرد: بلوغ سطح نخبگانی جامعه این است که مهارت و علم خود را در شناسایی مسائل کشور افزایش داده، به این مسائل ورود کرده تا گره‌های پیشرفت را باز کند.

سادات کرمی ادامه داد: حاکمیت و مسئولان باید اولویت خود را در توجه به جامعه نخبگانی بگذارند و با ورود به مسائل تخصصی می‌توانند نشان دهند که به بلوغ رسیده‌اند.

وی با گلایه از عدم حضور مسئولان در این اجتماع گفت: درحالی که تمام مسئولان استانی برای این مراسم دعوت شده بودند اما عدم حضور آن‌ها نشان می‌دهد که هنوز به بلوغ نرسیدند و فهم درستی از ظرفیت‌های کشور ندارند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی مازندران یادآور شد: امیدواریم در قوه قضاییه، مجلس بعدی و دولت حزب‌الهی قانونی تصویب شود که مسئول فاسد و مسئولانی که با اهمال منابع را به هدر می‌دهند دستگیر و محکوم شوند.

سادات کرمی با بیان اینکه وظیفه بسیج بسیج‌گری است اظهار کرد: توقع انقلاب از بسیجیان این است که حافظ انقلاب، جلوگیری از تضعیف انقلاب و برطرف کردن موانع انقلاب باشد.

وی خاطرنشان کرد: چهل سال از انقلاب گذشته و پس از گذشت این مدت، مسائلی در انقلاب وجود دارد که مانع پبشرفت می‌شود و این درحالی است که به سمت تمدن منطقه‌ای و جهانی ورود کردیم اما در زمینه جامعه‌سازی، اقتصاد و فرهنگ داخلی دچار مشکل هستیم.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی مازندران مبارزه با فساد را سرلوحه برنامه‌های جنبشی بسیج دانجشویی دانست و گفت: حاکم بودن تفکر غیرانقلابی و لیبرال از جمله مسائلی است که بزرگترین مانع تمدن‌سازی، تشکیل دولت و جامعه اسلامی می‌شود.

سادات‌کرمی یادآور شد: البته مسئولان با اخلاص هم در جمهوری اسلامی زیاد هستند و لازم است که مردم افرادی را که دارای تیپ فکری جهادی، انقلابی و پا به‌کار بودن هستند انتخاب کنند

ارسال نظر


captcha