خبرگزاری ناحیه بسیج دانشجویی:

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان: بسیج دانشجویی بازوی اصلی ما در قرارگاه ولایت میباشد.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده در دیدار با مجموعه ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان با اشاره به ایجاد دبیرخانه ولایت با هدف تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در سطح کشور، عنوان کرد:(( مطمئن ترین مجموعه ای که هم با دانش، هم جوان و هم صاحب فکر باشد و وابستگی به جای خاصی نداشته باشد، بسیج دانشجویی است.))


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / در این دیدار که به میزبانی نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه شهر بندرعباس برگزار شد، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان، جمعی از معاونین این ناحیه و مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های استان حضور داشتند.

در ابتدا رئوفی ضمن گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره ١٥٠٠ شهید گلگون کفن استان هرمزگان، انتصاب حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده به سمت نمایندگی ولی فقیه در استان و امامت جمعه شهر بندرعباس را تبریک گفت.

در ادامه رئوفی ایجاد هسته های حل مسئله و گام های ریل گذاری شده برای حل مسائل انقلاب اسلامی را مهمترین وظیفه بسیج دانشجویی برشمرد و با اشاره به نمونه های موفق مطالبه گری دانشجویان بسیجی استان، تاکید کرد: رویکرد جدید و مسئله محور بسیج دانشجویی، پیوست عملیاتی گام دوم انقلاب است که باید با حضور دانشجویان و در ٥ گام اصلی، مسائل جامعه مخاطب احصا شود و برای آن راهکارهای اساسی ارائه شود.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده هدف اصلی خود را شناسایی ظرفیت حزب الله و ایجاد سازمان و تشکیلاتی از نیروهای انقلاب در استان بیان کرد و افزود: هنگامی که پشت هر مطالبه گری ما یک شبکه سازی وجود داشته باشد، افکار عمومی هم با آن همراه می شوند و حرف روی زمین نمیماند. هدف اصلی این شبکه و تشکیلات تبیین و اجرایی کردن رهنمودهای مقام معظم رهبری در جامعه می باشد.

آن گاه عبادی زاده ضمن بیان اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی،از تشکیل قرارگاه ولایت با محوریت این بیانیه در سطح کشور خبر داد و افزود: مطمئن ترین مجموعه ای که هم با دانش، هم جوان و هم صاحب فکر باشد و وابستگی به جای خاصی نداشته باشد، بسیج دانشجویی است که بازوی اصلی ما در این قرارگاه می باشد.

در پایان حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با استقبال از پیشنهادات و انتقادات مجموعه بسیج دانشجویی استان، عنوان کرد: ما نسبت به گزارشات و انتقادات دانشجویان بسیجی بی توجه نیستیم و منتظر پیشنهادات و هم چنین انتقال مشکلات استان، توسط شما هستیم. مخاطب اصلی بیانیه گام دوم شما هستید و بار کار روی دوش شما جوانان انقلابی می باشد.

در این دیدار عیسی نورانی و خانم بنی اسدی نمایندگان بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان به اهمیت طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش اشاره کردند و انتقاداتی را نسبت به نحوه جذب معلمان در آموزش و پرورش مطرح کردند. هم چنین پیوندی نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گزارشی از روند تسهیل مجوز صید صیادان ارائه کرد که با پیگیری هسته های مسئله محور بسیج دانشجویی به نتیجه رسیده بود.

جعفرزاده نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ضمن بیان دغدغه مقام معظم رهبری در تشکیل امت واحده و اهمیت این مسئله در استان، از ایجاد هسته هایی برای پیگیری و اجرای این فرامین خبر داد. پوریا شیاسی نماینده پژوهشکده دانشکده فنی و حرفه ای نیز نکاتی را پیرامون فعالیت های این پژوهشکده بیان کرد و از تولید هگزاکوپتر توسط دانشجویان بسیجی این پژوهشکده خبر داد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار