آشوبگران و غارتگران به سزای اعمالشان خواهند رسید/ دولت برای رفع مشکلات اقتصادی از خود تحرکی نشان دهد

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با تأکید بر اینکه جامعه با گرانی و مشکلات دست و پنجه نرم می کند، گفت: اما مردم ناامنی را برنمی تابند و باید دولت هم برای رفع مشکلات اقتصادی تلاش کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سردار سیدصادق حسینی صبح امروز در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان سنندج که در سالن آزادی برگزار شد، با بیان اینکه بسیج از ثمره انقلاب اسلامی است و از روح بلند امام خمینی (ره) نشأت گرفته است، عنوان کرد: امام (ره) با درایت بلند خود برای امنیت کشور، انسجام ملی و ارتباط ارکان نظام با لایه های مختلف جامعه فرمان تشکیل ارتش 20 میلیونی را صادر کرد و امروز می بینیم این اندیشه بزرگ ایشان چقدر درست و حکیمانه بوده است.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با اشاره به اینکه بسیج در دفاع مقدس حضور مقتدرانه داشت، ادامه داد: بسیج عمق استراتژی نظام است که در حوزه های مختلف نقش ایفا می کند.

 

وی بسیج را هدیه انقلاب اسلامی به مستضعفان جهان اعلام کرد و افزود: عامل امنیت پایدار، توسعه و آبادانی کشور در چهل سال گذشته بسیج بوده است و همواره با عمل جهادی خود خدمات ارزنده ای به کشور ارزانی داشته است.

 

سردار حسینی عنوان کرد: بسیج در همه حوادث اجتماعی حضور فعال دارد و گروههای جهادی بسیج مأموریت زدودن فقر از چهره جامعه را برعهده دارند.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان بیان کرد: بسیج نیرویی مردمی، الهی، توانمند و زمان شناس است و در زمان لازم برای دفاع از انقلاب اسلامی جانفشانی کرده است.

 

سردار حسینی بسیج را عامل قدرت جمهوری اسلامی و الگوی پیشرونده نظام معرفی کرد و گفت: امروز بسیج در مبارزه با آسیب های اجتماعی نظیر، فقر، اعتیاد، طلاق و همچنین اقدامات آبادانی، محرومیت زدایی و ... نقش فعال دارد.

 

وی تأکید کرد: بسیج کردستان در اوج آمادگی به سر می برد و آماده دفاع از امنیت و آرامش استان است.

 

سردار حسینی با بیان اینکه کشور ما به برکت انقلاب اسلامی امروز از قدرتمندترین کشورهای منطقه است، گفت: هر کشوری قصد تجاوز به ایران را داشته باشد قطعا محکوم به شکست است.

 

وی با اشاره به حوادث چند روز گذشته در پی اعتراض به گرانی بنزین و اتفاقات مرتبط با آن، گفت: این حوادث هر چند تلخ بود اما بابصیرت مردم در نطفه خفه شد و فرصت آشوب را از دشمن گرفت.

 

سردار حسینی با اشاره به اینکه صف مردم از آشوبگران جداست، گفت: کسانی که آشوب، تخریب و غارت کردند قطعا به سزای اعمالشان خواهند رسید.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با تأکید بر اینکه جامعه با گرانی و مشکلات دست و پنجه نرم می کند، گفت: اما مردم ناامنی را برنمی تابند و باید دولت هم برای رفع مشکلات اقتصادی تلاش کند.

 

وی افزود: تا زمانی که نهضت شهادت در این مملکت جاری و ساری باشد ایران سربلند است.

 

سردار حسینی افزود: بسیج کردستان به پشتوانه مردم در مقابل هر توطئه ای استقامت خواهد کرد تا مشکلات مردم کردستان رفع شود.

 

وی اجرای بیش از ۷ هزار پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی، توزیع ۱۰۰۰ سری جهیزیه، خانه‌دارشدن بیش از ۲۰۰ مدد و کمک به رفاه و اسایش مناطق محروم را از خدمات سپاه و بسیج در کردستان عنوان کرد. 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار