مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه؛

کاهش قیمت بنزین با مطالبه‌گری نمایندگان مجلس شدنی است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: مردم برای تحقق مطالبه به حق خود در زمینه کاهش قیمت بنزین از طریق نمایندگان مجلس باید ورود می‌کردند تا شاهد سوء استفاده عده‌ای اغتشاشگر از این وضعیت نمی‌شدیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : رضا صالحی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه، در خصوص اعتراضات بنزینی گفت: مشخصا اعتراضات کنونی توسط عده‌ای اغتشاشگر هدایت می‌شود و عموم مردم در آن دخالتی ندارند.


صالحی افزود: هر چند که در روز اول این اغتشاشات مردم در اعتراض به افزایش یکباره قیمت بنزین به خیابان‌ها آمدند و خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند، اما بعد از اینکه متوجه نفوذ عده‌ای اغتشاشگر در این تجمعات شدند، دست از اعتراض خیابانی برداشتند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه اضافه کرد: متاسفانه این اعتراضات توسط یکسری از اشرار هدایت می‌شود و راه غلطی را در پیش گرفته است.

وی ابراز کرد: اینکه مردم مطالبه کاهش قیمت بنزین را دارند، خواسته‌ای به حق است چرا که دولت به یکباره اقدام به افزایش سه برابری قیمت بنزین آزاد کرده است و این موضوع معیشت عده زیادی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. از طرفی دولت تا پیش از این مدعی مخالفت با دوگانگی قیمت بنزین بود، اما با تغییر آن شوکی جدی به مردم وارد کرد و پس از آن بود که عده‌ای درمخالفت با آن دست به اعتراض زدند.

صالحی ادامه داد: مردم برای تحقق مطالبه به حق خود در این زمینه از طریق نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید ورود می‌کردند تا شاهد سوء استفاده عده‌ای اغتشاشگر از این وضعیت نمی‌شدیم. اغتشاشگران کاملا سازمان یافته عمل می‌کنند و هدفی جز تخریب کردن ندارند.

وی تاکید کرد: مجموعه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه پیگیر تغییر این رویه است و خواستار کاهش قیمت بنزین است و در همین راستا با نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی در حال رایزنی است و امیدواریم به نتیجه برسیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار