بیانیه/

تنها راه برون رفت کشور از مشکلات پیش آمده را نگاه به داخل و موکول نکردن مقتضیات مردم به مذاکرات و نگاه به بیرون می دانیم

بیانیه بسیج دانشجویی به مناسبت روز دانشجو منتشر شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بیانیه  بسیج دانشجویی به مناسبت روز دانشجو منتشر شد.

 

 

متن بیانیه بدین شرح است:

 

 

بسم رب الشهدا و الصدیقین
بیانیه بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت روز دانشجو
این برداشت من از جنبش دانشجوئی و نگاه من به جنبش دانشجوئی است: ضد استکباری، ضد فساد، ضد اشرافیگری، ضد حاکمیت تجمل‌گرایانه و زورگویانه، ضد گرایشهای انحرافی؛ اینها خصوصیات جنبش دانشجوئی است.
24/09/1387 امام خامنه‌ای
 
نزدیک هفت دهه از شانزده آذر 1332 میگذرد؛ روزی که به نماد ذلت ناپذیری ملت همیشه قهرمان کشور عزیزمان تبدیل شد. تقدیم خون پاک سه جوان مسلمانِ مبارز،  سنگ بنای رفیع انزجار از طاغوت پهلوی، و استکبار استعمارگر را پی ریزی کرد. 16 آذر نماد حراست از استقلال سیاسی کشور، پرچمی بلند برای مبارزه با استبداد و نشانی برای تحقیر استعمار. انقلاب کبیر اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه ی پنجم حیات خود نهاد که اگرچه دشمنان مستکبرش گمان های باطلی در سر داشتند اما دوستانش در سراسر جهان، امیدوارانه آن را در گذر از چالش ها و به دست آوردن پیشرفت های خیره کننده، همواره سربلند دیده اند.
بیانیه گام دوم انقلاب مطلعی نوید بخش به ملت ایران و به ویژه جوانان برای گذر از موانع و مشکلات و رسیدن به قله های ظفر و پیروزی در آینده ای نزدیک و با میدان داری قشر جوان مومن انقلابی است.
ما جوانان بسیجی خطاب به دشمنان ملت به ویژه استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار، تأکید می کنیم که بر میثاق خود با ولایت پا برجا بوده و نقشه های متعدد و اغواگری های آنها نمی تواند چهره واقعی آنها را برای ملت ایران پنهان کند و دست آلوده استکبار به خون جوانان وطن و جهان اسلام را با خنده های مصنوعی و دعوت به گفت و گو و نداهای مزورانه حمایت از مردم نمی تواند تطهیر کند و ما  تا آخرین قطره خون از استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی دفاع خواهیم کرد.
و به ملت شریف ایران به واسطه صبر و بصیرت مثال زدنی و حضور مداوم در صحنه دفاع از انقلاب افتخار کرده و بر دست فرد فرد آن ها بوسه زده و خود را در قبال پیگیری مسائل مبتلا به آن ها مسئول دانسته و در عرصه های مختلف به ویژه خدمات رسانی کما فی السابق به نقش آفرینی ادامه خواهیم داد.
و خطاب به مسئولین و متولیان امور اعلام می داریم از آنجایی که تصمیمات و اقدامات شما تأثیر مستقیم در تقویت جبهه داخلی و جلوگیری از تضعیف معیشت مردم و امیدوارتر نمودن عموم ملت به آرمان های انقلاب دارد می خواهیم ضمن پرهیز از اقدامات شتاب زده و توجه به همه جوانب تصمیمات به ویژه تبعات آن به ویژه برای ملت شریف ایران به عنوان مهم ترین دستاورد و منبع قدرت برای انقلاب، تلاش جهادگونه در راستانی کنترل تبعات طرح سهمیه بندی بنزین و کاهش تأثیرات آن بر معیشت مردم را داشته و ملت را در جریان اقدامات انجام شده قرار دهند.
در پایان؛ ما بسیجیان تنها راه برون رفت کشور از مشکلات پیش آمده را نگاه به داخل و موکول نکردن مقتضیات مردم به مذاکرات و نگاه به بیرون می دانیم.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری
 
 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار