مسئول ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان:

کامل بودن چرخه تولید علم در ساختار جدید بسیج دانشجویی برای حل مسائل جمهوری اسلامی

مدیرکل سازمان پدافند غیرعامل هرمزگان خواستار همکاری ناحیه بسیج دانشجویی در جذب دانشجویان و جوانان متخصص در انجمن علمی پدافند غیرعامل شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / در آستانه هفته بسیج، جلسه ای با موضوع پدافند غیرعامل در ناحیه بسیج دانشجویی و با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل هرمزگان، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی و کارکنان ناحیه، برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی ضمن خوشامدگویی به آقای محسن زینلی، از اهمیت حوزه های مربوط به پدافند غیرعامل به لحاظ جایگاه مهم و استراتژیک ایران در منطقه خاورمیانه و جهان و همچنین تهدیدات دشمن، سخن گفت.

در ادامه زینلی با اشاره به تاریخچه شکل گیری و ساختار سازمان پدافند غیرعامل، به توضیح چالش های پیش رو پرداخت و بیان کرد:(( وظیفه اصلی پدافند غیرعامل، رصد و پایش تهدیدات است. ما به واسطه ایدئولوژی انقلابمان دائما توسط استکبار جهانی در معرض تهدید هستیم.))

زینلی افزود:(( یکی از این تهدیدات، تغییر سبک زندگی مردم است. با توجه به این که مهمترین دارایی کشور ما، مردم است، دشمن میخواهد از طریق فضای مجازی و تکنولوژی که امروزه جزئی از زندگی همگان شده است، روی اعتقادات و سبک زندگی مردم ایران، اثر سوء بگذارد. تهدید دیگری که با آن مواجه هستیم در حوزه کشاورزی و جایگاه مهم آن در اقتصاد کشور است که مورد هدف دشمن قرار گرفته است.))

زینلی در پایان سخنان خود، با بیان لزوم استفاده از ظرفیت نیروی متخصص و جوان که در بیانیه گام دوم انقلاب به آن اشاره شده است، از تاسیس انجمن علمی پدافند غیرعامل خبر داد و خواستار همکاری ناحیه بسیج دانشجویی در جذب دانشجویان و جوانان متخصص، شد.

آن گاه رئوفی با اشاره به کامل بودن چرخه تولید علم در ساختار جدید بسیج دانشجویی برای حل مسائل جمهوری اسلامی، در حوزه های نظام سلامت، سبک زندگی، رسانه و زیست محیطی اعلام همکاری کرد.

در پایان، اعضای این جلسه پیشنهادات و نظرات خود را با مدیرکل پدافند غیرعامل هرمزگان در میان گذاشتند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار