به همت بسیج دانشجویی سیرجان؛

مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی و حرفه ای دانشکده کوثر

مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشکده فنی و حرفه ای کوثر شهرستان سیرجان با حضور ریاست و معاونین دانشکده ، مسئول بسیج دانشجویی و معاونت فضای مجازی ناحیه بسیج سپاه شهرستان سیرجان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / در این مراسم رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دخترانه کوثر با بیان اینکه مسئول پیشین بسیج دانشجویی دانشکده تعامل خوبی با مسئولان دانشکده داشت، ابراز امیدواری کرد و بیان کرد: بسیج دانشجویی این دانشکده خوشنام تر و قوی تر از گذشته به فعالیت های خود ادامه دهد و بدانند مسئولان دانشکده ه هم در کنار آنها قرار دارند.

خانم بارانی با بیان اینکه بسیج یک قشر سرآمد است، ادامه داد: کار بسیج دانشجویی ارزشی و ماندگار است و برای حفاظت از آرمان های نظام و انقلاب فعالیت می کند.
ریئس دانشکده فنی و حرفه ای کوثر شهرستان سیرجان با اشاره به برخی ویژگی های بسیج دانشجویی دانشکده تصریح کرد: فعالیت خوب، جذب حداکثری و تعامل سازنده با مسئولان دانشکده و تشکل های دانشجویی از ویژگی های بسیج دانشجویی است.

وی ضمن تشکر از زحمات مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشکده برای مسئول جدید آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان در این مراسم ضمن تبریک ایام ربیع الاول، بسیج دانشجویی را بازوی فرهنگی دانشگاه خوانده و بر دفاع از ارزش‌ها و مبانی اسلامی و بیداری در مقابله با جنگ نرم دشمنان قسم خورده انقلاب و اسلام تأکید کرد.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در مورد بسیج دانشجویی، خواستار ایجاد محیطی تعاملی برای تولید علم و دانش و در کنار آن، دفاع از ارزش‌ها و مبانی اسلامی شده و خطاب به حاضران خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی وظیفه دارد تا با پیروی از منویات مقام معظم رهبری، ضمن تعامل با مسئولان دانشگاهی، با بهره‌گیری از رویکردهایی همچون قدرت جریان‌سازی، مطالبه‌گری، آرمان‌گرایی، استقلال از احزاب بیرونی، اخلاص و ... فضایی بیدارکننده برای دانشجویان در مقابله با جنگ نرم ایجاد کرده و محیطی مطلوب برای تولید علم و دانش و در کنار آن، دفاع از ارز‌ش‌ها و مبانی اسلامی مهیا کند.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان، تحقق اهدافی همچون شناسایی و جذب حداکثری دانشجویان مستعد و مکتبی در راستای تشکیل بسیج ده‌ها میلیونی، تربیت نیروهای متعهد و طراز انقلاب اسلامی در زمینه‌های سیاسی، فرهنگی، علمی، مدیریتی و پرورش نخبگان دانشجویی از طریق توسعه و تعمیق توانمندی‌های اخلاقی، معرفتی، بصیرتی و مهارتی، شناسایی تهدیدات نرم دشمن و مقابله هوشمندانه و همه‌‌جانبه با آن تلاش و مجاهدت در عرصه‌های مختلف علمی، خدمت‌رسانی و ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی، به میدان آوردن همه توانایی‌های خود در راه آرمان‌های نظام اسلامی و توجه به ویژگی‌های تشکل نظم‌یافته بسیج دانشجویی و تقویت انضباط سازمانی و ... را از جمله مهمترین اهداف مد نظر در بسیج دانشجویی برشمرد.

وی ابراز امیدواری کرد: امید است تا با عنایات حضرت باریتعالی و تأسی از بیانات رهبر کبیر انقلاب اسلامی(ره) و مقام معظم رهبری، با سازماندهی و انسجام افسران جوان جبهه مقابله با جنگ نرم دشمن، علاوه بر انجام رسالت انقلابی و دانشجویی خود، در تحقق اهداف مذکور نیز مؤثر عمل کنیم.

علی سلیمی دریابیگی در پایان ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند خواهر فتاحی، مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشکده فنی و حرفه ای کوثر شهرستان سیرجان و معرفی خواهر رفعتی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی، یادآور شد: بسیج یک تفکر، منش و فرهنگی است که در آن تودیع و وداع معنایی ندارد چراکه بسیجی همچون سربازی است که پس از تفویض مسئولیت به سرباز دیگر، در قسمتی دیگر به ارائه خدمت و ادای وظیفه به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد پرداخت.

 محمد رضا شول، مسئول فضای مجازی ناحیه بسیج سپاه  شهرستان سیرجان نیز در این مراسم، ضمن تبریک ایام ربیع الاول، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که بسیج را مزرعه بی‌حصار خوانده‌اند، بر ایجاد فضا و بستر مناسب برای ورود کلیه دانشجویان واحد به کشتی بسیج تأکید کرده و خواستار ارتقای فرهنگ آگاهی‌های دینی و ارزش‌های اسلامی در جامعه شد. درپایان از زحمات خواهر فتاحی مسئول سابق تشکر و خواهر رفعتی به عنوان مسئول جدید معرفی شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار