شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شاهرود:

برخی غربزدگان سست عنصر همچنان فریاد مذاکره با آمریکا سر می دهند

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شاهرود: پس از دشمنی های بی سابقه علیه ملت و حکومت ایران، برخی غربزدگان سست عنصر همچنان فریاد مذاکره با آمریکا سر می دهند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان شورای تبین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شاهرود به مناسبت 13آبان و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام بیانیه ای را صادر کرد که متن بیانیه به شرح زیر است:

 

اَعوذُ بِاللهِ من الشیطانِ الرجیم
بِسمِ اللهِ الرَحمنِ الرحیم
 الَّذِینَ آمَنُوا یُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِ اللَّهِ وَالَّذِینَ کَفَرُوا یُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِ الطَّاغُوتِ فَقَاتِلُوا أَوْلِیَاءَ الشَّیْطَانِ إِنَّ کَیْدَ الشَّیْطَانِ کَان ضَعِیفًا

آنان که ایمان آورده اند، در راه خدا می جنگند؛ و کسانی که کافر شده اند، در راه طاغوت می جنگند. پس شما با یاران شیطان بجنگید، که یقیناً نیرنگ و توطئه شیطان، سست و بی پایه است. »
 

 روز ١٣ آبان ماه در تاریخ سراسر افتخار  انقلاب اسلامی ایران، همانند برگ زرینی در دوران تاریک طاغوت خونخوار است.
رژیم آدم کش پهلوی که درکی از  آزادی بیان و اعتراض به  دیکتاتوری نداشت و دست پرورده استکبار جهانی بود، در این روز دانش آموزان معترض به رژیم را به خاک وخون کشید.

 
اما درست یک سال بعد با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مشتی محکم به دهان  استکبار کوبیده شد و  لانه جاسوسی که با پوشش سفارت در ایران مشغول به کار بود، ماهیت حقیقی اش توسط دانشجویان انقلابی پیرو  خط امام افشا گشت.

 
از آن سال ها تاکنون شاهد دشمنی های بزدلانه آمریکای جنایتکار نسبت به ملت آزاده ایران بوده ایم که برخی از آنان عبارتند از:
 تحریک عراق و تحمیل جنگ علیه ایران
رویارویی و دخالت نظامى مستقیم در جنگ
فشارهای اقتصادى و اقدامات تحریمى علیه مردم ایران
فضاسازى سیاسى و تبلیغاتى و جنگ روانی علیه نظام جمهورى اسلامى
اختصاص بودجه های کلان برای مقابله با پیشرفت انقلاب اسلامی
مقابله با دستیابی کشور به فناوری هسته ای
ایجاد و حمایت از گروه های تروریستی جهت ضربه زدن به امنیت ایران
اوج این دشمنی و آدم کشی دولت ایالات متحده علیه ملت ایران را در فاجعه هدف قرار گرفتن هواپیمای مسافربری ایرانی شاهد بودیه ایم که در این فاجعه بشری ٢٣٨ نفر از هموطنان عزیز خود را از دست داده ایم.

 
حال پس از این دشمنی های بی سابقه علیه ملت و حکومت ایران، برخی  غربزدگان سست عنصر همچنان فریاد  مذاکره با آمریکا سر می دهند.

سوال این است که این افراد با چه منطقی به دنبال تحمیل خواست خود به مسئولان نظام و مردم هستند؟

حال آنکه منطق و عقلانیت انقلابی بر این باور است که مذاکره نکردن با استکبار، به دلیل یک طرفه بودن مذاکره و بی نتیجه بودن  تجربه های مشابه و در راس آنان  مذاکرات هسته ای موسوم به  برجام است که تمام دستاورد آن چند هواپیمای  مرجوعی بود و نه تنها در اقتصاد و سفره زندگی مردم نداشت، بلکه اقتصاد را ضعیفتر و سفره زندگی مردم را نیز کوچکتر ساخت.

 
دلیل دیگر را می توان تبدیل نظام تک قدرتی جهان به نظام چند قدرتی دانست. پیشی گرفتن اقتصاد جمهوری خلق چین از امریکا در چند سال آینده خود گواهی بر این مدعاست.
با این شرایط، مذاکره دوباره با آمریکا علاوه بر اینکه هیچ سودی برای ملت ایران ندارد؛ نفس تازه ای بر پیکره رو به مرگ ایلات متحده آمریکا می دمد.
ابرقدرت در حال احتضاری که هر روز از نفوذ سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و نظامی آن در میان ملت های جهان کاسته می شود و شاهد این مدعا نیز اتفاقاتی چون  شکست سیاست های خصمانه آمریکا در جنگ افغانستان، سرنگونی دولت سوریه و تسلط بر کشور عراق و عدم موفقیت در کودتا علیه دولت قانونی ونزوئلا می باشد.
آن هم با وجود هفت هزار میلیارد دلار خرجی که به گفته رئیس جمهور آمریکا هیچ دستاوردی برای آنان نداشته است.

 
آری،  افول آمریکا علاج شدنی نیست و روز به روز سرعت بیشتری هم پیدا خواهد کرد؛ چرا که این  سنت الهی است که دستگاه  ظلم و استکبار از صحنه قدرت جهانی زایل بشود.

 
اینک  دانشجویان بسیجی دانشگاه صنعتی شاهرود از مردم غیور و ولایتمدار ایران عزیز به خصوص دانشجویان، اساتید وکارکنان این دانشگاه و مردم همیشه در صحنه شهرستان  شاهرود برای حضور در راهپیمایی یوم الله ١٣ آبان دعوت به عمل می آورد تا با حضور پررنگشان در این روز مشتی محکم بر دهان استکبار شکست خورده بزنند و با آرمان های بلند انقلاب اسلامی و رهبر عظیم الشان آن بیعتی دوباره کنند.

 نصر من الله و فتح قریب

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شاهرود

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار