شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه گرمسار:

کسانی که این خانه پوشالی را بهشت میدیدند به این بدعهدی آمریکا اعتراف کردند

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه گرمسار: جمهوری اسلامی ایران از همان آغاز انقلاب به این کشورها باج نداده است و بدعهدی‌های این نظام سرمایه داری غربی بر کسی پوشیده نبوده و نیست و اخیرا این موضوع با بدعهدی آمریکایی‌ها و با پیروی اروپاییها از او به همه ثابت شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان شورای تبین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه گرمسار به مناسبت 13آبان و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام بیانیه ای را صادر کرد که متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۳ آبان نماد طمع ورزی آمریکا، وابستگی رژیم طاغوت ، ایستادگی ایمان متکی به بصیرت، پیشقراولی نسل جوان در صحنه ، شجاعت و جسارت نسل جوان انقلابی است." مقامم معظم رهبری ۱۲ آبان ۱۳۸۹

در تقویم انقلاب جمهوری اسلامی ایران سیزدهم آبان به سه دلیل (۱- تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه ۱۳ آبان ۱۳۴۳ ۲- کشتار بیرحمانه دانش آموزان در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ ۳- تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان ۱۳۵۸) حائزاهمیت است و به « روز ملی مبارزه با استکبار جهانی » و « روز دانش آموز» نامگذاری شده است.

::تسخیر لانه جاسوسی در سال ۵۸ واکنش مردمی ستم‌دیده و استثمار کشیده به خباثت‌های دولتی بود که در تمام مبارزات این ملت، جنایت و خباثت خود را در تاریخ ثبت کرده است و درروزهای ابتدایی پیروزی آن‌ها طرح کودتا و اعلام خصومت و تحریم را آغاز کرد. تأثیرات تسخیر این لانه جاسوسی و فساد بر ایران و منطقه بود و خواهد بود. مقام‌های آمریکایی بارها از نقش لانه های جاسوسی‌شان موسوم به سفارت در کشورهای مختلف برای ایجاد کودتا و فتنه سخن گفته‌اند. در مورد درستی این موضوع می‌توانید به نقل قول‌هایی از طرف نگرو پونته، اولین سفیر آمریکا در عراق را بخوانید یا اعتراف باراک اوباما درباره نقش آمریکا در کودتا ۲۸ مرداد ۱۳۳۲.

رهنمودهای امام راحل (ره) منجر به واکنش پیروزمندانه دانشجویان شد که برای همیشه تحرکات خرابکارانه یک ابرقدرت زیاده‌خواه و منبع فتنه های عربی-عبری-آمریکایی را برچیدند.

اگر دیروز دانش‌آموز و دانشجوی ایرانی با پیروی از رهبر قدرتمند خویش نظام‌سلطه را لگدمال کردند ، امروز نیز وارثان آن‌ها با وجود مشکلاتی که نظام سرمایه‌داری و جبهه‌غربی و سگ نگهبانشان، صیهونیست، ازقبیل تحریم های فراوان ، مشکلات اقتصادی و شبکه نفوذ به وجود آوردند، باز هم با رهنمودهای جانشین بر حق امام (ره) ، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، هوشیارانه و متعهدانه در پاسداری از انقلاب، این ثمره خون هزاران شهید و تلاش‌های مجاهدانه آن‌ها، در مقابل این نظام لیبرال دموکراسی غرب خواهند ایستاد.

:واما سخن آخر:
اقدام دانشجویان خط امام (ره) اولین گام در راستای مقابله با استثمارگران و مداخله جویان و انقلابی دیگر بود که استمرار آن در زمان کنونی منجر به ایجاد اندیشه مقاومت و بی اعتمادی به کشورهای بدعهدی که طمع به منابع ارزشمند ملتها دارند شد.طرف امریکایی و اروپایی همیشه به دنبال چپاول کشورهای دارای منابع هستند. جمهوری اسلامی ایران از همان آغاز انقلاب به این کشورها باج نداده است و بدعهدی‌های این نظام سرمایه داری غربی بر کسی پوشیده نبوده و نیست و اخیرا این موضوع با بدعهدی آمریکایی‌ها و با پیروی اروپاییها از او به همه ثابت شده است و کسانی که این خانه پوشالی را بهشت میدیدند هم به این بدعهدی اعتراف کردند.
پس از مسئولین عزیز خواهشمندیم به جای این که دوباره به دنبال مذاکره ولوایح استعماری غرب( FATF ) باشند؛ به جوانان این کشور بها دهند.

حرف امروز ما عمل به نصیحت‌های رهبر فرزانه و خردمندمان است و مقاومت و ایستادگی در مقابل زیاده خواهی‌ها و اعمال فشار دشمنان است.
اتکا به جوانان باعث رسیدن به پیروزی و رسیدن به نقطه بازدارندگی کشور از دشمنی استکبارگران میباشد.
چنانچه که قوم طالوت گفتند: «...رَبَّنا أفْرِغْ عَلَیْنَا صَبْراً و ثَبِّتْ أقْدامَنا...»
پروردگارا! پیمانه شکیبایی و استقامت را بر ما بریز! و قدمهای ما را ثابت بدار!

فَلَا تَهِنُوا وَتَدْعُوا إِلَى السَّلْمِ وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ وَاللَّهُ مَعَکُمْ وَلَنْ یَتِرَکُمْ أَعْمَالَکُمْ(آیه ۳۵ سوره محمّد)

مبادا در مبارزه کوتاهی کنید و به دشمن پیشنهاد سازش دهید،شما بالاترید چون خدا با شماست و مطمئن باشید نتیجه مقاومت را بی کم و کاست به شما میدهد.


والسلام علیکم والرحمة‌الله و برکاته


شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی گرمسار

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار