اردوی تشکیلاتی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در آبعلی آغاز به کار کرد

اردوی تشکیلاتی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی از ۱۴آبان آغاز شده و تا ۱۷ آبان‌ماه با شعار نهضت آزاد اندیشی، مطالبه گری آرمان‌ها، صیانت از ارزش‌ها با حضور مسئولین کشوری و با محوریت مطالبه گری در اردوگاه آبعلی تهران ادامه دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییاردوی تشکیلاتی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی از ۱۴آبان آغاز شده و تا ۱۷ آبان‌ماه با شعار نهضت آزاد اندیشی ، مطالبه گری آرمان ها ، صیانت از ارزش ها با حضور مسئولین کشوری و با محوریت مطالبه گری در اردوگاه آبعلی تهران ادامه دارد.


بر اساس این گزارش، در این اردوی تشکیلاتی ،وحید جلیلی – رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره عمار،هادی طحان نظیف – عضو حقوقدان شورای نگهبان،علی بهادری جهرمی – رئیس مرکز وکلا ، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضائیه، مهرداد بذرپاش – نماینده و عضو هیئت رئیسه دوره نهم مجلس شورای اسلامی،عبدالله گنجی – مدیر مسئول روزنامه جوان،مهدی محمدی – کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی،احسان محمدحسنی – رئیس سازمان هنری رسانه ای اوج،سیدپویان حسین پور – فعال رسانه ای،حجت الاسلام والمسلمین مشهدی آقایی – معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور،محمدحسین صفارهرندی – عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سخنران حضور دارند.

گفتنی است،مراسم افتتاحیه دوره تشکیلاتی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با سخنرانی وحید جلیلی در ۱۴ آبان ماه برگزار شد.
 
مراسم افتتاحیه  با توضیحات مسئول این دوره از اردوی تشکیلاتی بسیج دانشجویی آغاز شد.در ادامه وحید جلیلی سردبیر روزنامه ی ابرار، سردبیر مجلات سوره، مدیر مسئول نشریه راه، مسئول دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و مسئول جشنواره فیلم مردمی عمار به سخنرانی پرداخت.

وی در خصوص مشکلات تشکل های دانشجویی انقلابی به ارائه راهبردهایی به صورت مصداقی پرداختند و در ادامه با استناد به آیات قرآنی، نکاتی چند همچون قول یاری و نصرت خداوند در قرآن به جهادکنندگان در راهش را بیان کردند.

جلیلی به شناساندن هر چه بیشتر شخصیت های علمی برجسته ای همچون شهید دکتر مجید شهریاری تاکید کردند وفعالین دانشجویی را به توجه به توانایی ها و استفاده از ظرفیت های عظیم موجود فراخواندند.

در انتها نیز تعدادی از دانشجویان به طرح سوالات خود پرداختند و با گپ و گفتی صمیمی و دو طرفه افتتاحیه این دوره از اردوی تشکیلاتی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی به پایان رسید.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار