بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مازندران به مناسبت ۱۳ آبان

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مازندران به مناسبت ۱۳ آبان

سیزدهم آبان ماه نه فقط یک روز ملی به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی است، بلکه نمادی از ظلم ستیزی و آزادی خواهی در جهان می باشد


 بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مازندران به مناسبت ۱۳ آبان
 
مقام معظم رهبری: 13 آبان نمادی بسیار مهم و دارای معانی و حقایق فراوانی می باشد‌. این حادثه، نماد طمع ورزی آمریکا و روح تعدی استکبار نسبت به ملت ها از جمله ملت ایران است.
 
سیزدهم آبان ماه نه فقط یک روز ملی به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی است، بلکه نمادی از ظلم ستیزی و آزادی خواهی در جهان می باشد. ایران سرافراز در تاریخی چند هزار ساله همواره با غرور زیسته است و هر چند که در عهد شاهانی نابخرد غرور ملی ایرانیان با تصویب لوایح شرم آوری همچون کاپیتولاسیون آزرده شد، اما صفحات تاریخ پر است از رشادت ها و دلاوری های مردم سرزمینی که نه چنگیز توانست بر آن مسلط شود و نه صدام دیکتاتور و اربابانش توانستند ایران زمین را از آن خود کنند. امروز هم رئیس جمهور امریکا به جای درس گرفتن از اسلاف خود همان روش نخ نمای شکست خورده سال های پیش حاکمان ایالات متحده را در برخورد با ایران اسلامی در پیش گرفته است و این بار دیگر از دستکش مخملین هم خبری نیست و چهره واقعی و خوی گانگستری حاکمیت امریکا خود را در قامت کلمات و سخنرانی های ترامپ نشان می‌دهد. 
 
امروز جهان پس از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران نمی‌تواند در همان تقسیم بندی‌های قبلی خود ابرقدرت ها را جای دهد. ابرقدرتی که پهپادش در آسمان ایران سرنگون می شود و از عدم سرنگونی دیگر هواپیمای خود قدردانی می کند، پهلوان پنبه ای بیش نیست! قدرتمداری که در خیال، خود را ارباب جهان می داند، اما فرستاده اش با پیام خواهش برای مذاکره، پس فرستاده می شود دیگر جز هیمنه ای پوشالی چیزی برای خود باقی نگذارده است. اما داستان جنایت های استکبار در روی زمین هنوز پایان نپذیرفته و دفتر خونبار اعمال فجیع امریکا و اذنابش در یمن، سوریه، عراق، فلسطین، بحرین، افغانستان و اقصی نقاط جهان مدام ورق می خورد و هر روز بر تنفر ملت های جهان و علی الخصوص ملل منطقه خاورمیانه از استکبار جهانی و در راس آنها امریکای تروریست و تروریست پرور بیشتر و بیشتر می شود. آمریکای جهانخوار می داند که اگر دولت‌های شیرده او در منطقه نباشند و سفاکان کودک کشی همچون رژیم صهیونیستی در منطقه به جنایت و ارعاب و تهدید نپردازند از هیبت ایالات متحده در دنیای امروز هیچ نمانده است. طومار بلند دشمنی های امریکا با ملت غیور ایران اسلامی تاریخی چندین ده ساله دارد و در این دشمنی آشکار، امریکا هیچ گاه تنها نبوده است و استکبار جهانی در یک کلام مقاومت ملت بزرگ ایران را در برابر مطامع مادی خود هیچگاه برنتابیده است.  
 
امروز و پس از گذشت چهل و اندی سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نهال انقلاب، درخت تنومندی شده که ریشه های آن در اعماق جان های مردم خاورمیانه دویده است و صدای آزادی خواهی ملت ایران به گوش مردمان سایر کشورها نیز رسیده است. امروز مقاومت در برابر استکبار جهانی به آرزوی بسیاری از ملت ها تبدیل شده در حالیکه ایران عزیز جلوه این مقاومت در سراسر دنیاست.  
 
بسیج دانشجویی استان مازندران ضمن گرامیداشت یوم الله سیزدهم آبان و تجدید بیعت با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) ملت شریف ایران را به گرامیداشت این روز الهی در سراسر کشور با فریاد خاموش نشدنی " مرگ بر آمریکا " و سردادن شعار حسینی "هیهات من الذلّه" دعوت می نماید.
 
"شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مازندران"
 

ارسال نظر


captcha