13 آبان سالروز نصرت الهی، نقطه عطف مبارزه دائمی با استکبار است

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان کردستان 13 آبان سالروز نصرت الهی ، را یادآور سه حادثه تاریخ ساز در انقلاب اسلامی دانست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /توحید رستمی در نشست روشنگری بمناسبت 13آبان عنوان کرد: دشمن به دلیل ضربه خوردن زیاد از جبهه مقاومت بدنبال ایجاد فتنه است.

 

وی افزود: شاخصه اصلی فتنه وجود افراد فتنه انگیز و نفوذی می باشد و هدف از فتنه زدن بالهای کشور ما یعنی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 

رستمی عنوان کرد: قوی ترین ابزار رسانه در دنیای حاضر فضای مجازی می باشد و شاهکار جمهوری اسلامی ایران در این زمینه دستگیری سرشبکه آمد نیوز یعنی روح الله زم بود.

 

وی گفت: از ابزارهای اصلی ایجاد فتنه، فضای مجازی می باشد و وظیفه و رسالت ما به عنوان دانشجویان و موذنین عدالت و استقلال جامعه جهت مبارزه با این فتنه ها، کسب علم ،شناخت و مطالعه دقیق است.

 

رستمی خاطرنشان کرد: 13 آبان یادآور سه حادثه تاریخ ساز در انقلاب اسلامی است، 13 آبان 1343 تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه و آغاز نهضتی که به پیروزی مردم بر طاغوت منجر شد، 13 آبان 1357 حمله مزدوران رژیم پهلوی به دانشجویی آموزان بی گناه تهرانی و به خاک و خون کشیدن آنان و سر انجام 13 آبان 1358 تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان انقلابی و برچیدن بساط نفوذ فیزیکی امپریالیسم آمریکایی از این کشور است.

 

وی در خاتمه بیان کرد: 13 آبان سالروز نصرت الهی و پیروزی انقلاب دوم است و نقطه عطف مبارزه دائمی با استکبار و صهیونیزم جهانی و ابر شیطان تروریسم پرور جنایتکار آمریکا بود که نقطه آغاز برای شکوفایی نظام ما بود.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار