پوستر پنجمین جشنواره فرهنگی هنری ققنوس مازندران با حضور فرزند سردار شهید رمضانی رونمایی شد.

پوستر پنجمین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویی ققنوس رونمایی شد

مسؤول سازمان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران در ارتباط با نقاط قوت جشنواره، گفت: شاهد افزایش تعداد دانشگاه‌ها شرکت کننده در این جشنواره هستیم، زمینه شناسایی استعدادها را فراهم کردیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سیدامیر ساداتی‌کرمی مسؤول سازمان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران  در جمع خبرنگاران استان و در مراسم رونمایی از پوستر پنجمین جشنواره فرهنگی،هنری دانشجویی ققنوس مازندران، اظهار کرد: برنامه داریم که این جشنواره با حضور حداکثری تعداد از دانشگاه‌ها برگزار شود.

وی با اعلام اینکه تعداد آثار دریافتی با تعداد دانشگاه‌های استان را باید توسعه دهیم، خاطر نشان کرد: فراخوان ما در تیرماه انتشار پیدا کرده آثار از آذر ماه تا دی ماه دریافت می‌شود و اختتامیه جشنواره در اوائل اسفند برگزار می‌شود.


مسؤول سازمان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران در ارتباط با نقاط قوت جشنواره، گفت: شاهد افزایش تعداد دانشگاه‌ها شرکت کننده در این جشنواره هستیم، زمینه شناسایی استعدادها را فراهم کردیم.


ساداتی‌کرمی با اعلام اینکه برنامه داریم از ظرفیت حداکثری استفاده کنیم، افزود: ایجاد ارتباط با افراد منتخب و گروه‌های که به صورت سازمان یافته فعالیت می‌کنند در برنامه کاری قرار دارد.


 محمدقاسم کریمی دبیر برگزاری این جشنواره در ادامه  خاطر خاطر نشان کرد: حمایت از مردم یمن، عدالت‌خواهی دانشجویی، آسیب‌های اجتماعی و رویداد سیلی سال جز بخش‌های از جشنواره است.


وی در پایان گفت: در بخش فیلم کوتاه بحث اسلامی شدن دانشگاه را پیگیری می‌کنیم برنامه داریم نگاه دانشگاه‌ها را در این ارتباط ارزش‌یابی کنیم.


 پوستر جشنواره با حضور هدیه رمضانی فرزند سردار شهید رمضانی که خودش شاعر است رونمایی شده است ایشان  از سال ۸۷ تاکنون در این بخش فعالیت دارد.

 

ارسال نظر


captcha