دانشگاه سیرجان بابت برگزاری مراسم شاد صبحگاهی مختلط در ایام ماه صفر عذرخواهی کند

دفتر تحکیم وحدت و بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سیرجان در اعتراض به هتک حرمت صورت گرفته نسبت به اهل بیت در مراسم شاد صبحگاهی مختلط و در ایام ماه صفر، خواستار معذرت خواهی فوری مسئولین دانشگاه شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / انجمن اسلامی دانشجویان (دفتر تحکیم وحدت) و شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سیرجان در اعتراض به هتک حرمت صورت گرفته نسبت به اهل بیت در مراسم شاد صبحگاهی مختلط و در ایام ماه صفر، بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه امده است:
آنچه انقلاب جمهوری اسلامی را بیش از پیش مقتدر و عزتمند کرده، امان نامه اسلام، اهل بیت و خون شهدا بوده که ایران اسلامی خار چشم دشمنان در جامعه جهانی شده است. در عرصه جهانی جنگ نرم و جنگ اقتصادی که شیطان بزرگ و مریدانش از هر اقدامی علیه ملت شریف ایران کوتاهی نمی‌کنند، اقدامات درونی بعضی از مسئولین کشوری و دانشگاهی نمکی بر زخم دلسوزان و مسلمین می‌شود که به بهانه شاد کردن فضای دانشگاه و کمرنگ کردن مشکلات اقتصادی در زندگی دانشجویان دست به اقدامات شاذ و دور از شان انقلاب اسلامی می‌زنند.

در ایام ماه صفر عزاداری اهل بیت و در روز‌های مقارن با رحلت جانسوز پیامبر عزیز الشان اسلام حضرت محمد (ص) و شهادت، ولی نعمت کشور امام رضا (ع) دانشجویان دختر و پسر را در کنار هم قرار داده‌اند و با پخش آهنگ موهون، صبحگاه مختلط ورزشی برگزار می‌کنند و مسئولین بی تدبیر دانشگاه صنعتی سیرجان هرکدام به بهانه‌ای نیز در این مراسم حضور می‌یابند و حتی بعضی از مسئولین امر با پوشیدن لباس ورزشی در این امر سخیف شرکت نموده‌اند. فراموش کرده‌اند که بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) فرموده‌اند: «محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است».

فتنه گران فقط در عاشورای ۸۸ هتک حرمت به ساحت مقدس ائمه اطهار نکردند، گویی فتنه گران نوین نیز بعد از ده سال هیچ ابایی جهت به فراموشی سپردن اسلام ندارند و آن را افتخار خود برای تبدیل دانشگاه به محیطی شاد می‌دانند. تاکید و سفارش مقام معظم رهبری را جهت میدان دادن به تشکل‌های انقلابی به فراموشی سپرده‌اند، اما مجری سیاست‌های عده‌ای خاص در محیط دانشگاه جمهوری اسلامی شده‌اند.

انجمن اسلامی دانشجویان (دفتر تحکیم وحدت) و شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سیرجان در اعتراض به هتک حرمت صورت گرفته نسبت به اهل بیت در محیط مقدس دانشگاه خواستار معذرت خواهی فوری مسئولین دانشگاه از مقام معظم رهبری، خانواده دانشجویان و جامعه دانشگاهی بوده و همچنین اعلام میدارد فرزندان امام خامنه‌ای تا پای جان جهت پیگیری این امر از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد و مسئولیت هرگونه بی تفاوتی نسبت به این مسئله مهم متوجه شخص ریاست دانشگاه خواهد بود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار