معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

تقدیر از برگزار کنندگان کاروان اعزامی پیاده روی اربعین حسینی

محمدرضا مشایخی دولت آبادی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با صدور پیامی از برگزار کنندگان کاروان اعزامی دانشجویان به مراسم راهپیمایی اربعین حسینی به دلیل برنامه ریزی و مدیریت مطلوب تقدیر و تشکر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / محمدرضا مشایخی دولت آبادی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با صدور پیامی از برگزار کنندگان کاروان اعزامی دانشجویان به مراسم راهپیمایی اربعین حسینی به دلیل برنامه ریزی و مدیریت مطلوب تقدیر و تشکر کرد.

 در متن پیام معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت آمده است:


بسم الله الرحمن الرحیم


«الحسین یجمعنا»
السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک
حماسة بزرگ اربعین ۱۳۹۸ صحنة درخشان دیگری از هوشمندی و عقلانیت و مودت محبان اهل بیت(ع) بود که به رغم خواست دشمنان و بدخواهان و کج اندیشان، با حضور میلیون ها انسان آزاده و مؤمن و خداجوی به منصه ظهور رسید و اقتدار معنوی پیروان اهل بیت(ع)را به نمایش گذاشت؛اکنون که به فضل و توفیق الهی مراسم راهپیمایی اربعین سید و سالار شهیدان عالم حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، با تعامل، هم افزایی و برنامه ریزی های مناسب مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به نحو بسیار مطلوب و مناسب و در فضایی سرشار از معنویت و کاملاً ایمن به پایان رسیده است لازم می دانم از دانشجویان برگزار کننده ،کادر اجرایی به ویژه دانشجویان محترم آقایان  جواد عسکر پور و محمد رضا دهقان پور فراشاه  که در اعزام کاروان دانشجویان دختر و پسر دانشگاه و برگزاری این حرکت فرهنگی بزرگ نقش‌آفرینی کردند تقدیر و تشکر می نمایم.
کاروان پیاده روی اربعین حسینی(ع)  دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در قالب دو کاروان شهید محسن شریفی و شهید محمود پایدار با حضور ۷۷ دانشجو با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیون تومان از تاریخ ۱۸مهر تا یکم آبان ۹۸ به کربلای معلی اعزام شدند .
در پایان از حمایت های ویژه دکتر اصغر مکارم رئیس محترم دانشگاه  و همکاران ارجمندشان به خاطر همکاری در تأمین هزینه اعزام دانشجویان به مراسم پیاده روی اربعین ۹۸ تقدیر و تشکر می نمایم.
اعتلای فرهنگ عاشورایی ، محبت ومعرفت سرور و سالار شهیدان و تندرستی و توفیقات روزافزونتان را از درگاه حضرت احدیت مسئلت می‌نمایم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار