یادداشت/ علیرضا نیک جو:

در فرهنگ اسلامی و ایرانی ما هر گونه تجاوز فکری و فیزیکی در کشور های دیگر اسکتبار نامیده میشود

در فرهنگ اسلامی و ایرانی ما هر گونه تجاوز فکری و فیزیکی در کشور های دیگر اسکتبار نامیده میشود و یقینا امریکا که به فرموده امام خمینی رضوان الله علیه شیطان بزرگ است استکبار جهانی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /علیرضا نیک جو، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز، به مناسبت هفته استکبارستیزی یادداشتی نوشت. متن یادداشت به شرح زیر است:


در فرهنگ اسلامی و ایرانی ما هر گونه تجاوز فکری و فیزیکی در کشور های دیگر اسکتبار نامیده میشود و یقینا امریکا که به فرموده امام خمینی رضوان الله علیه شیطان بزرگ است استکبار جهانی است.

 الحب الدنیا راس کل خطیئه، خود استکبار برای دنیا دوستی عده ای تشکیل شده است.

استکبار همین است که شهدای آینده را کاهش دهند. دیگر بحث استکبار کهنه و نو نیست، اینها دیگر هر دو قدیمی شده اند.

 مستکبرینی که صدای تبلیغ خود را با دلارهای چپاول کرده از مکیدن خون مستضعفین به دست آورده اند همواره میکوشند در هر نقطه از عالم برای کاهش تعداد بصائر و شهدا تبلیغ کذبشان را به کوچه پس کوچه های این دنیای خاکی برسانند.

اما ما را چه باک از این ادعای پوچ، ما هیچ گاه از اصل قضیه غافل نشده و نخواهیم شد، چرا که شیطان در همت بلند علم الهدی و زین الدین ها نفوذ نکرد که آن هاچراغ های هدایت ما شدند.


دشمن همان دشمن است اما در عصری جدید و لباس فریبا که کبک های ساده دل بی دغدغه، اسیر شلیک های غافل گیرانه ی شکارچیانی می شوند که جز برای سیر کردن شکم شهوت و مال دوستی خویش چیزی نمی خواهند.

استکبار امروز جریانی است پر از زرق و برق ها و بَزک ها و سُرخاب های ذائقه مردم جهان. این واژه ای که به کار می رود استکبار نو هم از طیف همین است.

انقلاب اسلامی ایران راهی را گشود تا امریکا و هم پیمانانش از ایران و کشورهایی که مشمول صدور انقلاب اسلامی شده اند بترسد و احساس خطر کند.

در این میان دانشجویان به عنوان پایه علم و عمل در جامعه اسلامی انقلاب، اولین قدم خود را در ١٣ آبان ماه سال ١٣٥٨ برداشتند و کار پر مخاطره ای را با تسخیر لانه جاسوسی در ایران رقم زدند و باعث حذف فیزیکی آمریکا از ایران شدند که امام راحل این عمل هوشمندانه را انقلاب دوم نامیدند.

ما دانشجویان نمی گذاریم تاریخ آینده در مورد ما بد بنویسد. صفحات تاریخ آینده را، این تاریخ نگاران با خط خوش بنویسند که آینده روشن است و در لوای بصیرت خویش و دعای رهبرمان متسمک به حبل المتین و عترت و اهل بیت پیامبر(ص)، شادی را در خوانندگان تاریخ آینده با شهادت خود القا می کنیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار