مراسم معارفه مسئول بسیج دانشجویی شهرستان اردکان استان یزد و فرمانده پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه اردکان

در مراسمی با حضور جمعی از رؤسای مراکز آموزش عالی شهرستان اردکان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردکان، مسئول بسیج دانشجویی استان یزد برگزار گردید مدیر بسیج دانشجویی شهرستان اردکان و مسئول پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه اردکان تودیع و معارفه شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردکان با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و به ویژه شهدای دانشجو از دانشگاه به عنوان نهادی مقدس یاد کرد و گفت: در حال حاضر فعالیت های بزرگی در دانشگاه ها در حال انجام هست و بسیج دانشجویی بایستی رسالت خود را در کنار دانشگاهیان به سرانجام رساند.

سرهنگ علی دهقانی با اشاره به اینکه محیط دانشگاه، محیط شور و نشاط فرهنگی و علمی است اظهار امیدواری کرد: همه مسئولین و دانشگاهیان بتوانیم شاهد انتقال تجربیات دانشگاه به جامعه در جهت کاهش موانع و مشکلات مردم باشیم.

در این جلسه همچنین علی پورمیرزایی مدیر بسیج دانشجویی استان  یزد با بیان اینکه اردکان یکی از قطب های شاخص دانشگاهی استان محسوب می شود گفت: انتظار می رود بسیج دانشجویی در دانشگاه ها مسائل علمی و فرهنگی را توأمان با یکدیگر دنبال کند و با تعامل دوسویه بین بسیج دانشجویی و دانشگاه در جهت تقویت بنیه بصیرتی، ارزشی و ایمانی دانشجویان حرکت شود.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از خدمات علی محمد کارگر مدیر سابق بسیج دانشجویی اردکان، مجتبی حیدرزاده به عنوان مدیر دفتر بسیج دانشجویی شهدای دانشجویی شهرستان اردکان معرفی شد و همچنین در احکام دیگری از خدمات معین کمالی اردکانی مسئول سابق پایگاه بسیج دانشجویی اردکان قدردانی و رضا رحیمی مشکنانی به عنوان مسئول  پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه اردکان معرفی گردید.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار