جشنواره دانشجویی جهادگران در استان چهارمحال و بختیاری

جشنواره دانشجویی جهادگران در استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /امین شبان مسئول سازندگی و اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان در گفتگو با این پایگاه اطلاع رسانی خبر از برگزاری جشنواره جهادگران استان چهارمحال و بختیاری داد و در خصوص معرفی جشنواره گفت:

این فراخوان تخصصی و هنری در عرصه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سلامت، عمران و آبادانی است. جشنواره جهادگران استان چهارمحال و بختیاری عرصه بروز و ظهور توانمندی ها و دستاوردهای خانواده بزرگ گروه های جهادی و عموم دانشجویان عزیز برای تجلی جایگاه و تداوم و توسعه این فعالیت بزرگ می باشد. جشنواره جهادگران در نظر دارد تا با بهره گیری از نظرات ارزنده دانشجویان،کارشناسان، صاحب نظران و فعالین حرکت های جهادی هر ساله بتواند با رویکردی جدید و با نگاهی نو موضوعات مرتبط با حرکت های جهادی مناطق محروم استان را به اشتراک بگذارد و در نتیجه گامی بلند در مسیر توسعه کمی و کیفی گروههای جهادی و حل مسائل و برطرف کردن مشکلات بردارد این جشنواره  با هدف جمع آوری، انتشار و حمایت از ایده ها و تجربیات موفق و ویژه از یک سو و همچنین ترویج و گفتمان سازی در راستای تعمیق بخشی فعالیت ها و استفاده از دانش روز در حوزه جهادی و مسائل مناطق محروم از سوی دیگر برگزار می گردد.
 
 
 
 
شبان، محور های جشنواره را به شرح زیر برشمرد:
1. اردو های جهادی دانشجویی
با توجه به برگزاری برنامه های توسط بسیجیان و مدیریت معاونت سازندگی دانشجویی در سطح دانشگاه های استان و کشور به نام اردو های جهادی ، برآن شدیم که از وجود و برکت این اردو ها استفاده نموده و از این طریق بتوانیم بیانگر و قدر دان قعالیت جهاد گران عزیز گردیم.همه فعالیت های یک روزه تا چند روزه که با تایید و مدیریت معاونت بسیج دانشجویی استان و با  نام اردوی جهادی برگزار گردیده است شامل این اردو ها می گردد.
2. مسئله محور بودن گروه های جهادی و حل مسائل
رویکرد جدید بسیج دانشجویی حل مسئله است. شناسایی مشکلات و مسائل مناطق محروم ، مناطق هدف و جامعه و همچنین تلاش برای ارائه راهکار و همچنین بر طرف کردن آن از رویکرد ها و وظایف جدید گروه های جهادی می باشد. 
 
 
 
 
مسئول سازندگی و اردوهای جهادی ناحیه بسیج دانشجویی در خصوص شیوه ها و قالب های ارسال بیان داشت:
بخش تخصصی در قالب طرح، ایده، تجربه و مقاله با موضوع پیشرفت و حل مسائل مناطق محروم خواهد بود. بخش هنری در قالب عکس، مستند، نماهنگ، فیلم کوتاه، دلنوشته و شعر با موضوع فعالیت های جهادی در مناطق محروم و حاشیه شهرها است.
 
 
 
اطلاعیه ها، دستورالعمل و شرایط شرکت در جشنواره جهادگران استان را از اینجا دانلود کنید.
 
 
 
انتهای پیام/
 
 
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار