به همت بسیج دانشجویی سیرجان؛

پیاده روی حرم تا حرم به مناسبت اربعین حسینی

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان: مراسم بزرگ پیاده روی اربعین ازحرم امام زاده احمد (ع) تا حرم امام زاده علی(ع) این شهرستان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علی سلیمی دریابیگی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان در پی مصاحبه با خبرنگار ما گفت: همزمان با روز اربعین حسینی مراسم بزرگ پیاده روی از میدان امام علی (ع) تا مرقد مطهر امام زاده علی (ع) برگزار شد.
وی افزود: این مراسم هر ساله به تاسی از پیاده روی بزرگ اربعین حسینی در کربلا برگزار می شود و امسال نیز با مشارکت همه دستگاه ها و نهاد های فرهنگی شهرستان و حضور گسترده مردم، برگزار شد.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان: امسال پیش از ۸۰هزار نفر در این مراسم حضور داشتند.

سلیمی دریابیگی در ادامه تصریح کرد: ۳موکب فعال از بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان سیرجان جهت پذیرایی و ایستگاه سلامت جهت فشار خون و یک ایستگاه فرهنگی نقاشی ویژه کودکان در طول مسیر ۱۲ کیلومتری تا حرم امام زاده علی(ع) به عزاداران حسینی خدمات دهی کردند و همچنین صوت مداحی عزاداری اربعین هم در غرفه ها فعال بود.

وی ادامه داد:دانشجویان بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان سیرجان در آخر مراسم نماز جماعت ظهر و عصر را در صحن امام زاده علی (ع) اقامه کردند.

سلیمی دریابیگی  گفت: در این مراسم سرهنگ باقری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیرجان از موکب های بسیج دانشجویی بازدید کردند و ضمن خداقوت به دانشجویان بسیجی از آنها تقدیر و تشکر نمودند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار