به همت بسیج دانشجویی سیرجان؛

تجلیل از خانواده شهدای هشت سال دفاع مقدس

به مناسبت هفته دفاع مقدس و به منظور گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر از خانواده های شهیدان " بازعلی نجمی نیا " ، " محمدرضا نجمی نیا " و " مختار نورمندی" دیدار و از خانواده این عزیزان تجلیل شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به مناسبت هفته دفاع مقدس و به منظور گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر که با نثار خون خود، نظام مقدس جمهوری اسلامی را به اوج سربلندی و افتخار رساندند، با حضور هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان،مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان،ونماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سیرجان از خانواده های شهیدان " بازعلی نجمی نیا " ،" محمدرضا نجمی نیا " و" مختار نورمندی" دیدار و از خانواده این عزیزان تجلیل نمودند.
دکتر علی یعقوبی پوررئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان در این دیدار ها گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی مناسب برای تقدیر و تجلیل از ایثار و جانفشانی رزمندگان است که با بخشیدن جان خود ،ایثار و گذشت را به ما آموختند .

وی از خانواده شهدا طلب التماس دعای خاص کرد و گفت: اگر دعای خیر شما پدران و مادران شهید پشت سر جوانان و مردم ایران باشد، ایران اسلامی روز به روز پله های پیشرفت و ترقی را سریعتر طی خواهد نمود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان خطالب به این عزیزان گفت سعادت بزرگی نصیب شما شده که یک شفیع در آن دنیا دارید از شما میخواهیم که ما را از دعای خیرتان بی بهره نکنید .

یعقوبی پورتاکید کرد: هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شهدا تلاش شود کم است، زیرا این عزیزان در راه خدا از بهترین داشته های خویش خالصانه گذشتند و کاری ارزشمند انجام دادند .

وی با بیان اینکه امروز هر چه در کشور داریم به برکت فداکاری‌ها و دلاورمردی شهدا و ایثارگران است، خاطرنشان کرد: ما امروز برای اینکه بتوانیم در مسیر خدمت به مردم موفق باشیم، نیازمند دعای خیر شما خانواده‌های معظم شهدا هستیم .

درادامه دکتر اصغر حدیدی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه که خودش نیز برادر شهید است گفت: دیدار و تکریم خانواده شهدا وظیفه همه مسوولین است و این دیدار ها برای تداوم انقلاب ضروری است و باید به عنوان یک فرهنگ در بین مسوولان نهادینه شود.

وی خاطر نشان کرد: یکی از برنامه های مهم و ارزشمند معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برنامه ریزی جهت دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران است که باید در تمامی مناسبت های انقلابی تداوم داشته باشد.

در ادامه مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان  درطول این  دیدارهای گفت: شهدا و جمیع ایثارگران انقلاب اسلامی با نثار خون خود، نظام مقدس جمهوری اسلامی را به اوج سربلندی و افتخار رساندند و ما خادمین ملت، وامدارو مدیون  تمامی این عزیزان هستیم.

علی سلیمی دریابیگی افزود: تمامی ایثارگران، خصوصا شهدا انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی، سهم بسیار بزرگی در پیروزی و تداوم این رویدادهای مهم داشته اند و از خانواده عزیز آن ها طلب دعای خیر داریم تا قادر باشیم به خوبی از پست هایی که در آن ها قرار داریم به عنوان یک امانت الهی حراست و پاسداری کنیم. در این دیدارها خانواده شهدا ضمن تشکر و خیر مقدم به مسئولین به بیان خاطراتی از فرزندان خود پرداختند.لازم به ذکر می باشد این دیدار در روستاه های اغماری بخش هماشهر انجام شد.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار