آقای دادستان! با جریانِ مشکوک حذف نام شهیدان از پلاکارد کوچه‌ها و خیابان‌ها برخورد کنید

۱۵ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد سراسر کشور و قرارگاه شهید احمدی روشن استان تهران طی نامه‌ای خطاب به دادستان کل کشور خواستار برخورد با جریانِ مشکوک حذف نام شهیدان از پلاکارد کوچه‌ها و خیابان‌ها شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ۱۵ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد سراسر کشور و قرارگاه شهید احمدی روشن استان تهران طی نامه‌ای خطاب به دادستان کل کشور خواستار برخورد با جریانِ مشکوک حذف نام شهیدان از پلاکارد کوچه‌ها و خیابان‌ها در شهر‌های مختلف کشور شدند.

 
متن این نامه به شرح زیر است: 
 
باسمه تعالی
دادستان محترم کل کشور
جناب حجت‌الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری
سلام علیکم؛

این روز‌ها پس از برخورد‌های قاطعانه‌ی دستگاه قضایی با برخی مفسدان اقتصادی، امید در سطح جامعه رو به افزایش است. اقدامات قابل توجه قوه‌ی قضاییه؛ بر تن هرکسی که ریگی به کفش دارد، رعشه انداخته. اما نباید فراموش کنیم که عدالت بستری دارد که بدون آن امکان تحقق ندارد.
 
اگر امروز دستگاه قضایی کشور میتواند اینگونه با مفسدین برخورد کند، بلاشک از برکت خون شهیدان انقلاب و جنگ تحمیلی ست. امنیت پایه و شرط لازم تحقق عدالت است. در جامعه‌ای که هر روز بیم حمله دشمنان وجود داشته باشد، سخن گفتن از عدالت شبیه نقاشی روی آب است! امنیت امروز ما، مدیون جان فشانی‌های شهداست. این شهیدان بودند که سایه جنگ را از سر کشور دور کردند.
 
با توجه به فرمایشات رهبری مبنی بر لزوم زنده نگه داشتن نام و یاد شهیدان؛ از شما درخواست داریم با ورود به جریانِ مشکوک حذف نام شهیدان از پلاکارد کوچه‌ها و خیابان‌ها در شهر‌های مختلف کشور، مقصرین این حرکت را شناسایی کنید تا با برخوردی عادلانه و بازدارنده شاهد ادامه این مسیر – که به پرتگاه منتهی میشود – نباشیم.

ارسال نظر


captcha
پربازدید ها
آخرین اخبار